5,5-calowy Nexus od HTC (Marlin) może jednak bardzo przypominać HTC 10
Ważne

5,5-calowy Nexus od HTC (Marlin) może jednak bardzo przypominać HTC 10

W temacie tegorocznych Nexusów robi się coraz ciekawiej. Z dwóch źródeł spływają do nas zgoła odmienne informacje, przez co nie do końca wiemy, jak naprawdę będą prezentować się oba smartfony. Ponownie bowiem pojawia się sugestia, że przynajmniej jeden ma dość mocno przypominać HTC 10.

Pierwszym, wskazującym na to sygnałem, był stworzony przez jednego z użytkowników serwisów Reddit mockup, który opublikowaliśmy kilka miesięcy temu. Podeszliśmy jednak do niego dość sceptycznie, również dlatego, że inspiracja flagowym modelem Tajwańczyków jest nazbyt wyraźna. A przecież każdy Nexus pod względem designu jest unikalny i oryginalny (a przynajmniej takie jest zamierzenie).

Ale niedawno do sieci trafił nowy render. Serwis, który go opublikował, twierdził, że zarówno 5-calowy Sailfish, jak i 5,5-calowy Marlin ma wyglądać tak samo, a jedyną różnicą pomiędzy oboma modelami będzie wielkość, z uwagi na zastosowanie ekranów o innej przekątnej.

Najświeższym przeciekiem na temat jednego z tegorocznych Nexusów – Marlina – jest natomiast zdjęcie, rzekomo go przedstawiające. I choć niewiele nam ono zdradziło o tym modelu, to serwis, który je opublikował, dodał przy okazji, że smartfon wygląda niemal identycznie, jak HTC 10. Na potwierdzenie swoich słów podzielił się właśnie renderem, opartym na informacjach, jakie udało mu się pozyskać o tym urządzeniu:

HTC Nexus Marlin

HTC Nexus Marlin

Na zdjęciu na samej górze widzicie tegorocznego flagowca Tajwańczyków. Prawda, że identyczne?

Źródło: TechDroider

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona