Ważne

HTC robi nowego Nexusa? Mógłby wyglądać tak

Kurz po premierze HTC 10 jeszcze nie opadł, a już pojawiają się wyobrażenia na temat tego, jak bardzo nowy Nexus będzie podobny do flagowca tajwańskiej firmy. Oficjalnie nikt nic nie wie, ale plotki, które słyszymy już od jakiegoś czasu sugerują, że to właśnie HTC będzie odpowiedzialne za następny smartfon od Google.

To, co widzicie na głównym zdjęciu, to tylko efekt pracy jednego z użytkowników serwisu Reddit, o pseudonimie Daman09. Nie ma nic wspólnego z oficjalnymi informacjami prasowymi, a grafiki nawet nie leżały obok jakichkolwiek potwierdzonych przecieków. Google naprawdę dobrze chroni informacje dotyczące następcy Nexusa 6P, jednak, jak widać, nie powstrzymuje to nikogo przed snuciem domysłów na temat designu kolejnego urządzenia sygnowanego tym logo.

Nowy Nexus według Daman09 to niezbyt porywające designem dziecko HTC 10 i Nexusa 6P. Mało prawdopodobne, żeby Google pozwoliło Tajwańczykom na wizualne zasugerowanie się ich flagowcem do takiego stopnia. Wiadomo, że nowy Nexus musi być charakterystyczny i unikalny. Z drugiej strony jednak – wystarczy spojrzeć na Nexusa 6, aby przypomnieć sobie, jak mocno przy jego projektowaniu zasugerowano się Motorolą Moto X.

Jesteśmy bardzo ciekawi pomysłu HTC, zwłaszcza, że jego ostatni smartfon dla Google wyglądał tak:

Unroot-HTC-Nexus-One

źródło: androidheadlines.com

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona