Ważne

5,5-calowy Nexus od HTC (Marlin) na pierwszym zdjęciu

Po przedostaniu się do sieci specyfikacji technicznej oraz renderów tegorocznych Nexusów od HTC (ten od Huawei to był blef), przyszedł czas na pierwsze zdjęcie. Komuś udało się uwiecznić Marlina, czyli większy ze smartfonów, które szykują we współpracy z Google Tajwańczycy.

Niestety, tak naprawdę poniższe zdjęcie niewiele nam zdradza. Na wyświetlaczu urządzenia możemy dostrzec tylko informację o jego nazwie (marlin) oraz wersji oprogramowania, pod kontrolą której pracuje (Android N) i poziomie poprawek bezpieczeństwa Androida (5 lipiec 2016). Sam smartfon schowany jest jednak w etui, przez co skutecznie ukrywa swój wygląd.

HTC Nexus (Marlin)

HTC Nexus (Marlin) – kliknij, aby powiększyć

Koniec końców tak naprawdę nie dowiadujemy się niczego nowego. Serwis źródłowy podaje dodatkowo, że powyższy prototyp został wyposażony w 128 GB pamięci wewnętrznej oraz że obiektyw aparatu w całości schowany jest w obudowie. Prawdopodobnie też HTC użyje tego samego sensora, co Huawei w Nexusie 6P.

Jest jeszcze jedna adnotacja. Marlin ma wyglądać niemal identycznie, jak HTC 10, z tą różnicą, że czytnik linii papilarnych umieszczony zostanie na pleckach smartfona. Jeżeli tak rzeczywiście jest, to dotychczasowe rendery nadają się do kosza, ponieważ bliżej prawdy będzie ten mockup. Z tym jednak bym się wstrzymał i poczekał na kolejne zdjęcia, które potwierdzą jedno, albo drugie.

Źródło: TechDroiderTECHCONFIGURATIONS (grafika wyróżniająca)

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona