Dobra promocja: Xiaomi Mi Band 2 o 22% taniej

Xiaomi Mi Band jest bez wątpienia najpopularniejszą opaską inteligentną na świecie. Ale o ile na punkcie pierwszej generacji oszalał świat, tak drugą odnoszę wrażenie, że klienci przyjęli z nieco większym dystansem, ale wciąż zainteresowanie nią jest ogromne. Jeśli myśleliście, by sobie sprawić sztukę bezpośrednio z Chin, donoszę o najnowszej promocji.

42-46 dolarów – tyle aktualnie trzeba zapłacić za Xiaomi Mi Band 2 w zależności od sklepu. Tymczasem znając tajemny kod, na banggood można kupić opaskę za 35,99 dolara. Wystarczy, podczas składania zamówienia, wpisać kod rabatowy “miband27“, który obniży wartość koszyka o 10 dolarów. Tym samym za opaskę zapłacicie ok. 144 złote zamiast ok. 184 złotych, daje to obniżkę ceny o 22%.

W Polsce od dystrybutorów Mi Band 2 można kupić za 179-209 złotych. Jeśli zatem nie macie oporów przed kupowaniem elektroniki bezpośrednio z Chin, myślę, że warto skorzystać z tej promocji.

Pamiętajcie jednak, że czas oczekiwania na paczkę w przypadku darmowej wysyłki z wyżej wymienionego sklepu to ok. trzy tygodnie, zatem trzeba się mocno uzbroić w cierpliwość.

A czy w ogóle warto kupić Xiaomi Mi Band 2? Według mnie odpowiedzi na to pytanie mogą być dwie: tak, jeśli jesteś świadomy ograniczeń płynących z naprawdę niewielkiego ekranu o niezbyt dużych możliwościach, a do tego cenisz sobie długi czas pracy baterii oraz nie, jeśli oczekujesz od opaski więcej niż Mi Band 2 jest w stanie dać użytkownikowi (zwłaszcza pod względem pulsometru). Ale jednego jestem pewna: stosunek ceny do oferowanych możliwości w przypadku Mi Band 2 jest bardzo dobry.

Pełną recenzję Xiaomi Mi Band 2 przygotowuje dla Was Jakub – powinna się pojawić jutro. Z niej dowiecie się wszystkiego na temat opaski. A jeśli macie jeszcze jakieś pytania, zadawajcie je poniżej lub pod tym wpisem.

źródło: @cebuladeal, sklep banggood

Komentarze

 • To 144 zł to już całkowity koszt?

  • Tak, 35,99 dolarów to koszt całkowity.

   • nke22

    Cenę można jeszcze obniżyć do ok 29$. Jak napisałem powyżej. Obecnie promocja ta robi duży szał na największych portalach o kupowaniu w chinach. Działa to analogicznie do zwrotu gotówki na konto poprzez np płacenie kartą w jednym z dużych polskich banków – mbank.

 • Pl

  Jak wyglada dostawa w przypadku darmowej wysyłki? jaka firma przywiezie mi paczke?
  Ciężko mi określic gdzie bede za 3 tygodnie i gdy mnie nie bedzie a paczka przyjdzie dostane awizo czy cos?

 • krucydeo

  Mnie przesyle dostarczyla po prostu listonoszka.

 • O co chodzi z tymi ograniczeniami pulsometru? W sumie to jest podstawa dla mnie więc będę wdzięczny za rozwinięcie tematu.

  • Michał Ostrowski

   Z doświadczenia powiem, że wymaga pewnego docisku do ręki, żeby dobrze działać.

   • Ale ten docisk musisz robić drugą ręką, czy po prostu opaska musi być mocniej ściśnięta na nadgarstku? I drugie pytanie : puls jest mierzony cały czas czy tylko na rządanie użytkownika?

    • Michał Ostrowski

     Wystarczy mocniej zacisnąć opaskę. W trybie treningu w MiFit puls jest mierzony stale.

 • neo.vin

  To był kod jednorazowego użycia?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona