Zobaczcie oparte na wszystkich dotychczasowych przeciekach rendery iPhone'a 7 i 7 Plus - Tabletowo.pl

Zobaczcie oparte na wszystkich dotychczasowych przeciekach rendery iPhone’a 7 i 7 Plus

Przecieków na temat iPhone’a 7 i 7 Plus, a nawet i 7 Pro nazbierało się już tyle, że momentami ciężko określić, co może pokryć się z rzeczywistością, a co nie ma na to żadnych szans. Zawiłości te nie omijały również wyglądu zewnętrznego. Ta kwestia wydaje się jednak bardziej „usystematyzowana”, chociaż i tutaj można się było chwilami „zamotać”. Na „ratunek” przychodzi Martin Hajek, który zebrał do kupy wszystkie dotychczasowe informacje dotyczące designu tegorocznych iPhone’ów i na ich podstawie stworzył rendery obu modeli.

Trzeba przyznać, że są one tak realne, że spokojnie mogłyby pochodzić od samego producenta. Możemy bowiem przyjrzeć się każdemu szczegółowi obudowy iPhone’a 7 i 7 Plus (choć sam artysta ten ostatni nazywa Pro). Opierając się na poniższych renderach możemy założyć, że w tegorocznych iPhone’ach zabraknie poziomych plastikowych wstawek oraz złącza słuchawkowego 3,5 mm. Nie będzie też zapowiadanych kiedyś głośników stereo – na dolnej krawędzi jest tylko jeden „grill”. Oznacza to, że plotki o czterech głośnikach także można między bajki włożyć.

Jeśli natomiast chodzi już o samego iPhone’a 7 Plus, to widzimy podwójny aparat oraz złącze Smart Connector, które na przemian „pojawiało” się i „znikało” w zależności od przecieku (ale ostatecznie ma się pojawić na pokładzie większego modelu).

Źródło: nowhereelse

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona