Ważne

To już pewne – iPhone 7 Plus z podwójną kamerą

Potwierdzają się dotychczasowe doniesienia, że nowy iPhone w wersji rozbudowanej będzie miał podwójną kamerę. Rzut oka na etui dla iPhone 7 Plus i… wszystko jasne!

Plotki na temat tego, że kolejny iPhone będzie wyposażony w podwójną kamerę, krążyły od dłuższego czasu. Nie było tylko do końca wiadomo, czy oba modele będą miały takie rozwiązanie, czy może tylko większy – iPhone 7 Plus.

Opublikowana właśnie lista nowych etui na stronach OppoMart potwierdza dotychczasowe doniesienia. iPhone w wersji większej będzie miał podwójną kamerę. Zdaniem analityków może ona niejednego zaskoczyć. Wszystko dzięki wprowadzeniu technologii rozwijanych przez izraelską firmę LinX, którą Apple kupił w zeszłym roku.

LinX rozwijał takie technologie, jak zdjęcia trójwymiarowe, ustawianie punktu ostrości po wykonaniu zdjęcia czy efekt paralaksy. Kamery rozwijane przez LinX osiągają jakość porównywalną z lustrzankami cyfrowymi.

Rendery etui dla iPhone 7, które wyciekły do internetu, potwierdzają również dotychczasowe doniesienia, że w tym roku nie ma co liczyć na odświeżenie wyglądu smartfonu. Apple postanowił konsekwentnie trzymać się wzoru znanego z dwóch poprzednich modeli iPhone’a. Ciekawe, czy jest to jednorazowa decyzja, czy też – jak sugerują niektórzy – zmiana dotychczasowego cyklu produkcji na nowy.

Źródło: OppoMart

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona