Ważne

W skrócie: iPhone 7 z czterema głośnikami, iPhone 7 Plus z 256 GB pamięci wewnętrznej

Kolejny dzień i kolejne wieści na temat tegorocznych iPhone’ów. Jak zawsze dowiadujemy się czegoś nowego, jednak tym razem mamy do czynienia z małą “rewolucją” – zarówno w przypadku wariantu podstawowego, jak i z Plusem w nazwie.

Zacznijmy od tego pierwszego. Otóż do sieci wyciekły zdjęcia obudowy iPhone’a 7, które sugerują, że smartfon może otrzymać nie jeden, nie dwa, a aż cztery głośniki! Oprócz tego, możemy zauważyć nowe ułożenie oczka aparatu oraz towarzyszącej mu diody doświetlającej LED. Nie są one umieszczone obok siebie, a jedno pod drugim.

To, co widać poniżej, jest (podobno) prototypem, rozesłanym do producentów akcesoriów, aby ci już zawczasu mogli przygotować swoje produkty, dedykowane do tegorocznych iPhone’ów. Dlatego możemy pominąć nietypowy, jak na Apple, kolor obudowy (choć oczywiście nie ma 100% pewności, że ma ona w ogóle jakiś związek z iPhonem 7).

Jeśli chodzi natomiast o iPhone’a 7 Plus, to ponownie do sieci wyciekły zdjęcia, przedstawiające moduł podwójnego aparatu (jak już wspominałem, za jego produkcję ma być w głównej mierze odpowiedzialne już nie Sony, a LG). Co jednak ciekawsze, obok znalazły się kości pamięci SanDisk z zaznaczoną pojemnością. Możemy na nich dostrzec – odpowiednio – 16 GB, 64 GB oraz 256 GB.

Jeśli chodzi o to ostatnie, to już słyszeliśmy, że na rynku może pojawić się iPhone 7 Plus ze 256 GB przestrzenią na pliki użytkownika. Pozostałe dwa są natomiast powtórką z rozrywki, czyli tym samym, co znaleźć możemy m.in. w iPhonie 6 Plus czy iPhonie 6S Plus.

Nie byłby to pierwszy raz, kiedy Apple wprowadza do oferty urządzenie z 256 GB pamięcią wewnętrzną. Pierwszym oczywiście był 9,7-calowy iPad Pro (teraz w takiej konfiguracji można również kupić 12,9-calowego iPada Pro). Czy jednak rzeczywiście koncern z Cupertino zdecyduje się na coś podobnego w przypadku smartfona? Zobaczymy.

Źródło: nowhereelse, Weibo przez @stagueve

Komentarze

 • Brzydal

  Znowu 16GB??

 • Paweł

  A na co terrorystom cztery głośniki?

  • Tomasz G.

   co ty masz z tymi terrorystami, oni korzystają ze starych telefonów.

   • Paweł

    Stare, ale Apple i nowe też.

    • Tomasz G.

     Ważne że bezpieczne i jak kogoś stać To dlaczego nie kupić takiego sprzętu. Ja mam ip se i jestem zadowolony.

     • Paweł

      Przeczytaj jeszcze kilka razy moje teksty to może zrozumiesz o czym piszę.

 • Rafał

  miało nie być 16 GB ;/

 • Tyran1918

  16 GB to już porażka o całkowity bezsens jeśli chodzi o modele bez obsługi kart pamięci. Ciekawe kiedy wreszcie Apple zacznie używać min. 32 GB pamięci wewnętrznej.

  • DanSlenders

   Pewnie nigdy

 • Paweł

  Wszystko wskazuje na to iż zamach w Polsce przy użyciu garnka (szybkowara) wypełnionego gwoździami to nie zamach ale prowokacja rządowa aby durnowate społeczeństwo przekonać do nowej ustawy antyterrorystycznej.
  Jarek potrzebuje tej usta aby wszystkich trzymać za mordę bo jeżeli nie to niedługo zostanie wykopany z pracy.
  Prawdziwa bomba miałaby zapalnik połączony z telefonem Apple. Materiał wybuchowy, oraz konstrukcja była taka aby nie narobić strat w ludziach, to wie o tym nawet przedszkolak. Do tego użyto żółtej reklamówki aby od razu zwrócić na nią uwagę. Prawdopodobnie kierowca brał udział w tym teatrzyku.
  Dziwne było iż tego samego dnia mówiono o zamachu i ustawie antyterrorystycznej przecież społeczeństwo nie jest takie durnowate. Jeżeli nie ma Apple to nie są prawdziwi terroryści, to przecież jest jasne.

  • lekarzspecjalista

   Zmień dealera, idż do psychiatry, przestan oglądać TVN, nie pij – to radzi lepkarz-specjalista

   • Paweł

    Prawdopodobnie z Ciebie taki lekarz jak z koziej dupy trąbka.
    Podawanie się za kogoś kim się nie jest to też przestępstwo.
    Najlepiej skorzystaj ze swojej rady to może Ciebie uratować.

   • Tomasz G.

    lekarzu lecz się sam ;)

    • Paweł

     Nic nie rób, poczekaj to terroryści wyleczą Ciebie bardzo popularną metodą wstrząsową.i to bezpłatnie.

     • Tomasz G.

      Ty jesteś chyba chory lub za dużo czytasz o terroryźmie, kup sobie książkę potęga podświadomości, przeczytaj ją i zastanów się skąd u ciebie takie chore myśli.

     • Paweł

      Myślałem, że jesteś z tych co rozumieją obecną sytuację.
      A Ty prawdopodobnie uważasz iż zamachy terrorystyczne to są bajki na dobranoc dla niegrzecznych dzieci.

     • Tomasz G.

      Nie, kolego, ale do pewnych rzeczy trzeba przywyknąć. To że na świecie jak i w Polsce są ludzie którym nie podoba się rzeczywistość to nie jest żadna tajemnica. To że każdy z nich może w każdej chwili zdobyć materiały wybuchowe to też nie jest tajemnica. Za to straszenie ludzi zamachami to niestety domena obecnych sił rządząctch dla których to jest wodą na młyn w działaniach. FUCK Terrorist i tyle!

     • Paweł

      Na takie rozwiązywanie problemów nie godzę się. Na początek można przywyknąć iż sąsiad bije żonę i dziecko, a ja udaję, że tego nie widzę i nie reaguję bo przywykłem!!! Potem udaję zdziwionego że facet zabił całą rodzinę.
      Teraz przywyknęliśmy iż starzy bezbronni ludzie doprowadzeni są do skrajnej biedy i nie mają szans na leczenie bo nie są w stanie protestować jak górnicy. W konsekwencji Jarek walczy z aborcją, a wymyśli ustawę o “humanitarnej” eutanazji i starych ludzi wyśle do gazu, a my do tego przywykniemy!!!!!!
      Nie godzę się na to aby firmy wspierały terrorystów i nie będę udawał, że nic się nie stało.
      Jeżeli przywykniemy do zła i nic z tym nie będziemy robić to lepiej pojedzmy do terrorystów niech nam głowy poucinają bo po co mają się męczyć i przypływać do Europy.

      Redaktor Wątły stwierdził iż większość w sejmie to kanalie i jeżeli będę mógł to z nimi będę walczył i nie pisz mi że popieram kanalie.
      Ludzie powinni wiedzieć iż popieranie firmę Apple to jest popieranie terrorystów.

     • Tomasz G.

      Terrorystom chodzi o to byś się bał i reagował tak jak reagujesz teraz im najbardziej zaszkodzisz jak nie zareagujesz i nie porównuj to do sytuacji ” jak sąsiad bije kogokolwiek”. Oskarżając firmę apple o wspieranie terroryzmu narażasz się na spore koszty bo dowodu nie znajdziesz wiesz o tym. Obrona prywatności nie jest wspieraniem terroryzmu.

    • Paweł

     Słaby lekarz to jak terrorysta zabija ludzi, więc nawet siebie nie powinien leczyć.

 • AS

  16 GB będzie dopóty, dopóki sam iOS nie okaże się za duży na tak małą ilość pamięci :)

  Skok z jednego do czterech głośników byłby kuriozum na skalę światową. Skoro do tej pory iPhone mógł być monofoniczny, to teraz byłoby stereo w pionie i poziomie? Możliwe, lecz mało prawdopodobne.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona