Ważne

Galaxy Note 7 nie zadebiutuje z preinstalowanym Androidem N

Pamiętacie jeszcze plotki, że Galaxy jeszcze-wtedy-Note-6 zadebiutuje już w lipcu i to od razu z preinstalowanym Androidem N na pokładzie? Z perspektywy czasu wydaje się irracjonalne, że ktoś w ogóle mógł tak pomyśleć, ale – jak wiadomo – w świecie urządzeń mobilnych wszystko jest możliwe. Temat jednak pozostał aktualny i z uporem maniaka powtarzano, że następca Galaxy Note 5 od razu po wyjęciu z pudełka będzie pracował pod kontrolą Androida N. Cóż, okazuje się, że wcale nie będzie.

W sieci pojawił się właśnie screen, na którym możemy zobaczyć, że Samsung SM-N930A, czyli Samsung Galaxy Note 7, pracuje pod kontrolą Androida 6.0.1 Marshmallow. Jak wiemy, jego premiera już za mniej więcej dwa miesiące (podobno 2 lipca), więc gdyby smartfon miał mieć preinstalowanego Androida N, to właśnie o nim znalazłby się zapis w poniższej tabeli.

Samsung Galaxy Note 6 Samsung Galaxy Note 7 Android 6.0.1 Marshmallow nie Android N

Czy jest czego żałować? I tak, i nie. Tak, ponieważ na pierwszy smartfon (lub smartfony) z najnowszą odsłoną systemu operacyjnego Google będziemy musieli poczekać nieco dłużej. Natomiast nie, dlatego że użytkownicy Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge mogliby poczuć się urażeni, że ich urządzenia pracują na “przestarzałym” Androidzie 6.0.1 Marshmallow, chociaż od ich premiery upłynie w sierpniu dopiero pół roku.

Źródło: NapiDroid

Komentarze

 • typs

  Nic dziwnego, skoro Android N ma się pojawić we wrześniu albo i pażdzierniku.

 • niconozomu

  Przecież już każdy serwis pisał że jednak w sierpniu będzie premiera, a nie w lipcu. Znowu jakaś zmiana?

  • Nie, sierpień to najbardziej aktualny termin premiery nowego Note’a. Pozostaje tylko pytanie, czy początek, czy środek miesiąca.

 • Aviczi

  Jak aktualizacja s7 do androida N ma wygląxać jak aktualizacja s5mini z kitkata na lollipopa to ja im kur..a mać dziękuję. Co za psychiczni tam pracują. Niech się za robotę wezmą

  • zebba

   Mistrzu. Pokaż co potrafisz. Zrób to lepiej.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona