Ważne

OnePlus 3 na kolejnych zdjęciach. Możemy mu się przyjrzeć o wiele dokładniej

Jeśli wierzyć dotychczasowym doniesieniom, OnePlus 3 możemy zobaczyć już w przyszłym tygodniu. Wydaje się to coraz bardziej prawdopodobne, jeśli wziąć pod uwagę ilość przecieków na temat tegorocznego zabójcy flagowców. Niedawno mieliśmy okazję poznać jego wygląd, teraz jednak możemy przyjrzeć mu się dokładniej.

Wiemy już, że OnePlus 3 będzie się znacznie różnił od swoich poprzedników. Chińczycy porzucą dopracowywany przez dwie generacje design i wypuszczą na rynek coś, co pod wieloma względami przypomina dostępne w sprzedaży propozycje konkurencji. Dzięki kolejnym zdjęciom widać to jeszcze dokładniej.

Na przodzie smartfona znajdzie się 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości Full HD (1080×1920), otoczony stosunkowo cienkimi i nieźle zagospodarowanymi ramkami. Pod ekranem umieszczono fizyczny klawisz Home z (najpewniej) zatopionym czytnikiem linii papilarnych. Z drugiej strony możemy natomiast dostrzec oczko kamerki przedniej 8 Mpix, zestaw czujników oraz głośnik do rozmów.

Na dolnej krawędzi umieszczono port USB Typu C, złącze 3,5 mm jack audio, mikrofon(y?) oraz głośnik do multimediów. Górna za to jest całkiem pusta. Z kolei na prawej znalazł się jeden przesuwany przycisk, więc tych, służących do regulacji głośności i włączania/blokady powinniśmy szukać na przeciwległym boku (niewidocznym na zdjęciach).

Sam tył najbardziej przyciąga wzrok, ale niestety nie w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Wystający, “kwadratowy” aparat i plastikowe wstawki to elementy, które możemy spotkać w wielu dostępnych na rynku smartfonach. OnePlus 3 nie wyróżni się więc na tle konkurencji.

Jeśli chodzi natomiast o prawdopodobną specyfikację techniczną tegorocznego zabójcy flagowców, to została ona dokładnie opisana w tym artykule.

Źródło: GizmoChina

Komentarze

 • Andrzej

  cena tylko cena mnie interesuje jak wlaną znów 1800zł to nawet nie warto będzie się patrzeć na niego…

 • Jonas

  Czarny plastik + wystajacy aparat. Zabojca gwarantowany.

 • sandmman

  Jestem użytkownikiem OnePlus One od pierwszych miesięcy jego dostępności (system zaproszeń) oraz OnePlus Two krótko po premierze (równiez zaproszenia).
  Oba telefony pod względem hardware bardzo fajne, OPO również software’owo ze względu na dobre wsparcie od Cyanogenmod. Niestety OPT już dobrego wsparcia softu nie ma, bo OnePlus strasznie się opóźnia w aktualizacjach a co gorsza daje zerowy feedback to userów co do planów. Nie ma zadnego oficialnego bugtrackera co pogorsza sprawę.
  Obecnie OPT na Androidzie 6.0 (community beta, bo nadal nie było oficjalnej wersji OTA) to potężny battery drain oraz dość częste restarty. Aparat foto też zrujnowali tym update’em.
  Wątpię by OP3 mogło zaoferować cokolwiek co by mnie przekonało do przesiadki… za te pieniądze.

  • Jaromir

   Zarówno dla Dwójki i Trójki pozostaje nadzieja w custom ROMach (zwłaszcza przy polityce zachowania gwarancji po otwarciu bootloadera i wgrywania innych softów). O ile dla dwójki jest dość bogato, choć nie tak bogato jak dla Jedynki, to może przy Trójce będzie ambitniej. Również jestem użytkownikiem OnePlus One, od września 2014, z custom ROMami bawię się od początku 2015. OnePlus musi się ostro postarać, by nie tyle skusić mnie do kupna ich nowego sprzętu, ale do zmiany telefonu w ogóle.

   • FunkyRasta

    Z tym że z tego co wiem z OnePlus Two były jakieś problemy i część develeporow przeniosła się na inne urządzenia…

    Sam mam OPO i wsparcie jest super. Od początku działał na Customach. Ale teraz po premierze oficjalnego CyanogenOS13 siedzę na środku bo ma wszystko czego trzeba ! Tylko wgralem roota i boffla kernela.

    Kuriozalna sytuacja – ONE ma oficjalnego marshmallow a TWO zabugowana betę. Szkoda że ich drogi z Cyanogenem się rozeszły.

    • Jaromir

     Kuriozum sytuacji wynika z faktu, że system został stworzony i opracowany przez zewnętrzną firmę, bazującą na latach doświadczeń społeczności w przygotowywaniu tego typu rzeczy. Jeśli wierzyć w to, że Jira i inne zgłoszenia związane z użytkowaniem wersji nightly CM13 przez posiadaczy One (including me), to mamy do czynienia z czymś nawet lepiej dopasowanym niż OxygenOS kiedykolwiek będzie.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona