Krótko: Kolejne zdjęcia i rendery tegorocznych flagowców Samsunga

Galaxy S7 i Galaxy S7 Edge w pierwszej kolejności powoli zdradzały kolejne elementy swojej specyfikacji technicznej. Gdy okryły przed nami wszystkie karty, przyszedł czas na pokazanie swojej powierzchowności. W ostatnim czasie lawinowo zaczęły pojawiać się różne rysunki, rendery i zdjęcia, dzięki czemu wygląd tegorocznych flagowców nie skrywa przed nami już żadnych tajemnic.

Mimo to w sieci co chwilę pojawiają się kolejne materiały. Render powyżej, przedstawiający Samsunga Galaxy S7 Edge, opublikował na swoim profilu na Twitterze Evan Blass, czyli @evleaks. Jest on świetnej jakości i spokojnie mógłby znaleźć się nawet w materiałach promocyjnych. Nieco gorzej wyglądają za to zdjęcia, na których uchwycono Galaxy S7 lub jego atrapę (osobiście skłaniam się bardziej ku tej drugiej opcji).

Na ww. fotografiach widać zarówno przedni, jak i tylny panel smartfona. Tym, co najbardziej rzuca się w oczy jest na pewno niewystający tak bardzo ponad obudowę aparat na pleckach. Można również (ponownie) zauważyć nieco inny kształt klawisza domowego oraz większy otwór, w którym skrywa się kamerka frontowa. Na wyświetlaczu widnieje też data Sun, 21 February, czyli dzień premiery flagowca.

Źródło: Pisapapeles@evleaks

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona