Ważne

Konkurs: Do wygrania urządzenia firmy Microsoft – Surface 3 i Lumia 640 XL. Do dzieła!

Zrób aktualizację do Windows 10 i wygraj prezent na święta!

Święta zbliżają się wielkimi krokami, a już za kilka dni, przez kominy naszych domów (lub otwory wentylacyjne w mieszkaniach!), wpadną do nas worki z prezentami. Jeśli zasłużyliście na coś więcej niż rózga (a mam nadzieję, że tak jest!), jest szansa, że w prezencie otrzymacie sprzęt, który akurat chcieliście sobie kupić. Teoria brzmi świetnie, a w praktyce wiadomo jak to bywa z listami do św. Mikołaja czy Dziadka Mroza – często lubią się gubić w drodze do Laponii. Tym razem my, redakcja Tabletowo.pl, razem z Microsoft Polska, postanowiliśmy pomóc z prezentem na gwiazdkę – mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa ciekawe urządzenia: Microsoft Surface 3 oraz Microsoft Lumia 640 XL. Zdecydowanie warto zapoznać się z dalszą częścią wpisu.

Podejrzewamy, że cel na najbliższe tygodnie każdy z nas ma bardzo podobny: zdobyć możliwie najlepsze i najciekawsze prezenty pod choinkę dla najbliższych i samego siebie. U nas możecie wygrać jedno z dwóch ciekawych urządzeń i tym samym sprawić sobie wielką frajdę. Wystarczy zaktualizować Windowsa do 10-tki i wykonać zadanie konkursowe.

Jak zaktualizować do Windowsa 10? To proste, zerknij tutaj!

Zadanie konkursowe jest bardzo proste. Aby wziąć udział w konkursie, należy:

 • uruchomić przeglądarkę Microsoft Edge w systemie Windows 10,
 • skorzystać z opcji rysowania po stronie internetowej (niżej wideo pokazujące wspomnianą funkcję),
99352f0d-aa32-4b3b-a663-cbac5bbb85c2_10
 • wykorzystać stronę główną Tabletowo.pl (lub naszą dowolną podstronę, wpis itp.) jako pole do rysowania i zmienić ją w kreatywny sposób tak, by nawiązywała do hasła „Do dzieła!”,
 • screena (zrzut ekranu) przerobionej strony przesłać na adres konkurs@tabletowo.pl, w temacie wiadomości wpisując „Do dzieła!” + swoje imię i nazwisko.

Jak zauważyliście powyżej, wymogiem jest użytkowanie przeglądarki Microsoft Edge, która jest domyślnie zainstalowana w najnowszej odsłonie systemu Microsoftu, Windows 10. W związku z tym zachęcamy Was, byście aktualizowali swoje urządzenia do tej wersji.

Nagrodami w konkursie organizowanym z Microsoft są dwa urządzenia tej firmy. Autor najbardziej oryginalnej pracy, która zaskoczy jury i w pewien sposób ściśnie ją za serce, zdobędzie Surface 3 (z klawiaturą i rysikiem). Autor drugiej w kolejności pracy konkursowej otrzyma smartfon – Lumia 640 XL. Liczymy na zabawne i pomysłowe podejście do tematu.

Microsoft Surface 3 i Microsoft Lumia 640 XL

Konkurs trwa od 4 grudnia do 22 grudnia. Zatem… Do dzieła!

Zasady konkursu (kliknij, aby rozwinąć)

1. Organizatorem konkursu jest portal Tabletowo.pl, będący własnością firmy Adminka Katarzyna Pura z siedzibą przy ul. Bukowej 12/3 w Kielcach, natomiast sponsorem nagród – Microsoft Polska (ul. Aleje Jerozolimskie 195 A, Warszawa).

2. Konkurs trwa w dniach 4-22 grudnia.

3. Aby wziąć udział w konkursie, należy:

 • uruchomić przeglądarkę Microsoft Edge w systemie Windows 10,
 • skorzystać z opcji rysowania po stronie internetowej (niżej wideo pokazujące wspomnianą funkcję),
 • wykorzystać stronę główną Tabletowo.pl (lub naszą dowolną podstronę, wpis itp.) jako pole do rysowania i zmienić ją w kreatywny sposób tak, by nawiązywała do hasła „Do dzieła!”,
 • screena (zrzut ekranu) przerobionej strony przesłać na adres konkurs@tabletowo.pl, w temacie wiadomości wpisując „Do dzieła!” + swoje imię i nazwisko.

4. Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko raz, przesyłając jedną pracę konkursową.

5. W konkursie mogą wziąć udział osoby, które ukończyły 18 rok życia. Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział za pisemną zgodą rodzica, przesłaną na adres mejlowy wraz z pracą konkursową.

6. W konkursie nie mogą brać udziału jego organizatorzy i sponsor nagród, jak również ich rodziny.

7. Nagrodami w konkursie są: jeden Microsoft Surface 3 oraz jeden smartfon Microsoft Lumia 640 XL.

8. Nagrody nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny.

9. Podatek od nagrody pokrywa sponsor nagród, tj. Microsoft Polska.

10. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu maksymalnie tygodnia od momentu zakończenia konkursu. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony za pośrednictwem poczty e-mail lub portalu, na którym zamieścił pracę konkursową. Jeśli w ciągu 7 dni nie odpowie na prośbę o przesłanie danych teleadresowych, nagroda przepada.

11. Nagroda zostanie wysłana w terminie do 7 dni od momentu otrzymania od zwycięzców danych teleadresowych.

12. Niniejszy konkurs nie jest grą losową w rozumieniu ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach losowych i zakładach wzajemnych.

13. Udział w konkursie oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Artykuły dotyczące Windowsa 10, które warto przeczytać

Komentarze

 • DanSlenders

  Nie żebym się czepiał, ale z jednej strony Surface a z drugiej zwykła i budżetowa Lumia? ;)

  • Darowanemu koniowi… :)

   • Mlody

    Haha, noi zamiotła Cie pod dywan xD

  • dafuq

   Ten Surface to też nienajwyższa półka (brak dopisku Pro) ;p

  • Mimo różnicy cenowej, oba produkty to mid-range w portfolio Microsoftu

 • Swoją drogą, MS mocno do serca wział sobie promocję Surface’ów w Polszy. Nigdy przedtem nie widziałem, bynajmniej nie rzucały się w oczy, stoiska z ichże sprzętem, a teraz gdzie nie spojrzeć pełno w Szczecinie (bo mowa akurat o tym mieście) punktów, gdzie można popaczeć. Wczoraj byłem w TK-Maksie i już na wejściu do galerii pierwsze co czlowiek spotkał to napis “Microsoft” :D

  • Bo przez długi czas nigdzie nie można było praktycznie dostać tego u nas – a w Szczecinie, akurat wiem, sporo osób było tym zainteresowanych :-)

  • Krzepki Harry

   O, bynajmniej!

 • Arrczi

  Może być na Safari?
  Nie mam Wnidowsa 10 :(

 • mirekk

  Nie wiem co by mi musieli dać żebym zaktualizował moją wierną, stabilną 7 do wiecznej bety 10 :P

  • Hmm… możliwość zdobycia Surface 3? ;->

   • mirekk

    Oj tam. Hybrydy to ślepa uliczka – jak tablet czy netbook, kolejny gadżet dla maniaków ! Osobiście wołałbym mocnego ultrabooka :P

  • jaceks1

   no właśnie już dostałeś

   wystarczy kliknąć tam na dole po prawej

 • Nawet nacisk rysika rozpoznaje 0o

 • ditzybruschetta

  22 włacznie? :v

 • Kiedy wyniki?

 • TabletFan

  Kiedy wyniki?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona