Ważne

Motorola Moto X Force w Polsce w pierwszym kwartale 2016

Tegoroczne portfolio smartfonów Motoroli zdecydowanie nie jest największe, ale spośród nich każdy może wybrać coś dla siebie. Moto G, Moto X Play i Moto X Style – każdy z tych produktów skierowany został do zupełnie innej grupy odbiorców. A ostatnio dołączył do nich kolejny model, Moto X Force (w Stanach znany jako Moto Droid Turbo 2), z nietłukącym się wyświetlaczem.

W jego przypadku chyba najciekawiej, oczywiście zaraz po samym fakcie, że trudno zbić jego ekran, prezentuje się gwarancja. Użytkownicy Moto X Force otrzymują bowiem standardową 2-letnią gwarancję plus 4-letnią na sam wyświetlacz. Widać wyraźnie, że Motorola jest pewna swojego produktu.

No dobrze, ale o ile wiemy, że Droid Turbo 2 zadebiutuje już w najbliższym czasie, tak wciąż data polskiej premiery jest nieznana. Wczoraj nieco przybliżył nam ją Bartek Dul, dzięki czemu stało się jasne, że w tym roku, jeszcze przed świętami, nie ma co liczyć na sprawienie sobie prezentu w postaci ciekawej Moto X Force.

Na ten moment niewiadomą pozostaje cena Moto X Force na polskim rynku. Biorąc jednak pod uwagę kurs dolara i amerykańską cenę, spodziewam się kwoty ok. 3099 złotych. Ciekawe jak tym razem wyjdzie mi wróżenie z fusów ;).

Te wpisy mogą cię zainteresować:

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona