Ważne

Moto G 2015 w mocniejszej wersji jednak trafi do Polski

Chyba się ze mną zgodzicie, że główną wadą Motoroli Moto G 2015 (trzeciej generacji) jest 8GB pamięci wewnętrznej, z czego do wykorzystania przez użytkownika zostaje nawet nie połowa tej przestrzeni. Tym bardziej w momencie testowania tego produktu dziwna i poniekąd niezrozumiała wydawała mi się decyzja Lenovo Polska o wprowadzeniu do naszego kraju wyłącznie słabszej wersji telefonu. Okazuje się jednak, że ta mocniejsza również zadebiutuje.

Moto G 2015 dostępna jest w Polsce od początku sierpnia w wersji z 8GB pamięci wewnętrznej i 1GB pamięci operacyjnej RAM. W przyszłym miesiącu, tj. w listopadzie, w sprzedaży na półkach sklepowych ma zagościć wariant, na który wielu z Was czekało – z 16GB pamięci i 2GB RAM. To świetna wiadomość – tym samym Moto G staje się dużo ciekawszym produktem.

Pytanie tylko czy wersja mocniejsza zostanie rozsądnie wyceniona. Za edycję podstawową, tj. z 8GB pamięci i 1GB RAM, musimy zapłacić ok. 849 złotych. Miło by było, gdyby koszt mocniejszej wersji zamknął się w 1000 złotych, ale raczej jest to mało realne.

Czekamy na oficjalną cenę nowej Moto G z 16GB pamięci i 2GB RAM oraz datę rozpoczęcia sprzedaży tego wariantu.

Recenzję Motoroli Moto G trzeciej generacji możecie przeczytać pod tym adresem.

źródło: Piotr Kwiatkowski za: Lenovo Polska

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona