Ważne

Motorola Moto X Play już dostępna w Polsce!

1 września nierozerwalnie kojarzy się z początkiem roku szkolnego (albo ostatnim dzwonkiem, by skończyć pisać pracę licencjacką/magisterską!). W tym roku dzień ten będzie można wiązać z jeszcze innym wydarzeniem, który związany jest z naszym technologicznym światkiem. Mowa o polskiej premierze smartfona Motoroli, Moto X Play.

Data premiery produktu nie jest dla nas żadnym zaskoczeniem, bowiem już od jakiegoś czasu mówiło się o przełomie sierpnia i września. I tak, od dziś można nabyć to urządzenie w naszych rodzimych sklepach z elektroniką. Jeśli chodzi o cenę, z podawanych wcześniej widełek 1549-1599 złotych zdecydowano się na tą niższą kwotę, co zawsze jest fajnym gestem w stronę potencjalnych klientów.

Jeśli chodzi o parametry techniczne, zapewne już je doskonale znacie choćby z tego wpisu. Przypomnę jednak, że model Moto X Play został wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz Full HD, Snapdragona 615, 2GB RAM i Androida 5.1.1 Lollipop. Pamięci na dane mamy 16GB z możliwością rozszerzenia dzięki slotowi kart microSD, a za czas działania odpowiada akumulator o pojemności 3630 mAh.

Jednym z najciekawszych parametrów Moto X Play jest aparat 21 Mpix, z kolei z przodu do dyspozycji użytkownika mamy kamerkę 5 Mpix. Zaplecze komunikacyjne obejmuje GPS, NFC, LTE, Bluetooth oraz WiFi.

Zainteresowani?

źródło: informacja prasowa, Motorola

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona