Ważne

Myślisz o zakupie Galaxy S6? Te promocje mogą Cię zainteresować

Przeglądając oferty rodzimych sklepów z elektroniką natrafiłam na ciekawe akcje, które mogą zainteresować osoby myślące o wejściu w posiadanie Samsunga Galaxy S6.

Smartfon o 300 taniej

W RTV Euro AGD od wczoraj do 21 czerwca trwa promocja, w ramach której można kupić Galaxy S6 w jednej z dostępnych wersji kolorystycznych (białej, czarnej, niebieskiej i złotej) za 2699 złotych, czyli o 300 złotych mniej niż wynosi standardowa cena. Aby go kupić w tej cenie, wystarczy podczas składania zamówienia użyć kodu rabatowego „S6SAM300”. Promocja nie obejmuje modeli Galaxy S6 Edge.

Podobna cena obowiązuje w ofercie Agito na Allegro, tj. 2699 złotych.

Słuchawki Level Over w prezencie

Co prawda na stronie X-KOM na temat tej promocji nie ma ani słowa, ale już przechodząc na Allegro jest doskonale widoczna. Kupując Samsunga Galaxy S6 w wersji z 32GB pamięci za 2999 złotych w gratisie otrzymujemy (świetne swoją drogą) słuchawki Level Over (wartość według Ceneo to ok. 1200 złotych). Z kolei w zestawie z Gear VR kosztuje 3299 złotych.

Bon rabatowy o wartości 300 złotych na kolejne zakupy

Ciekawa z punktu widzenia potencjalnego klienta (i osoby lubiącej markę Samsung) jest akcja organizowana przez Neo24.pl. W sklepie tym cena telefonu już na wejściu wynosi 2699 złotych. W ramach akcji dodatkowo otrzymujemy bon o wartości 300 złotych – z tym, że do wykorzystania na zakupy dowolnych produktów Samsunga i wyłącznie w Neo24.pl.

Tu również obowiązuje kod – „SAMSUNG300”, a akcja trwa od wczoraj do 21 czerwca.

Słuchawki lub głośniki Level w prezencie

Ciekawą akcję znajdziemy bezpośrednio na stronie Samsunga i mogą w niej wziąć udział osoby, które aktualnie posiadają Galaxy S3, S4, S4 mini, S5, S5 mini, Note 2, Note 3 lub Note 4 i w czasie trwania promocji kupią Galaxy S6 (ale nie S6 Edge). Po wypełnieniu odpowiedniego formularza zgłoszeniowego otrzymają jeden z wybranych gratisów: Level On, Level Over (już niestety niedostępne), Level In, Level Box lub Level Box Mini.

Akcja trwa do wyczerpania zapasów, ale nie dłużej niż do 15 lipca.

Jeśli znaleźliście ciekawe promocje – podsyłajcie je do mnie. O tych faktycznie interesujących chętnie napiszę, bo widzę, że spotykają się z Waszą aprobatą.

Natomiast recenzja Galaxy S6 i Galaxy S6 Edge wreszcie w przyszłym tygodniu! Wybaczcie, w ostatnim czasie nazbierało się nie tylko sprzętu, ale też różnych wydarzeń (przygotowywanie nowego layoutu, PDF-a i konkursów, 5-lecie tabletowo, etc.). Ale już wracamy do normalnego testowego toku. I jeśli macie jakieś sugestie sprzętu, który powinniśmy przetestować – dawajcie koniecznie znać.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona