Samsung Galaxy S6 będzie dostępny w wersji zwykłej lub z wygiętym ekranem?

Samsung mimo ostatnich problemów i słabej sprzedaży S5 nadal jest jednym z bardziej interesujących producentów na rynku. Nie inaczej jest z Galaxy S6, który będzie flagowcem w przyszłym roku. Mogliśmy już przeczytać o nim kilkukrotnie, ale teraz do sieci trafiły informacje, że możemy spodziewać się dwóch wersji Galaxy S6… Ze zwykłym lub wygiętym ekranem.

Samsung Galaxy S6 ma być czymś nowym w porównaniu do aktualnej generacji. Nie wiadomo na razie jak bardzo ma się różnić, ale według nowych informacji na rynku pojawi się Galaxy S6 oraz Galaxy S6 Edge. Zwykły wariant będzie mieć normalny ekran, ale Edge – jak łatwo może się domyślić – będzie się wyróżniać pod tym względem. Nie wiadomo jednak czy miałby on być wygięty z jednej strony czy może z dwóch, ponieważ takie informacje również pojawiły się w sieci.

Jeśli chodzi o specyfikację, to prawdopodobnie dostaniemy ekran QuadHD, 16 lub 20-megapikselowy aparat główny (5 Mpix na przodzie) oraz dwa procesory do wyboru: Snapdragona 810 lub Exynosa 7420. U góry możecie zobaczyć jeden z konceptów jak mogłaby wyglądać standardowa wersja S6, a resztę znajdziecie obrazków TU.

Komentarze

 • harry

  co roku to samo i co roku jest odgrzewany kotlet , rok w rok każdy portal pisze o rewolucji samsunga a później wychodzi że tak naprawdę zmiany są nie wielkie. w tamtym roku czytałem że miały być dwa warianty s5 plastikowy i metalowy , cuda na kiju , najbliższe targi zweryfikują prawde , sam osobiście liczę ze pokażą coś naprawdę innego.

 • on_John

  tylko xperia Z! forever

  • Nie no, możesz zmienić na Z3 lub Z4 jak wyjdzie :P

 • Arrczi

  Powiększony iPhone 5

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona