Ważne

Samsung Galaxy S6 będzie mieć wygięty ekran z dwóch stron?

Ostatnio pisałem Wam o projekcie Zero, czyli Samsungu Galaxy S6. Jeszcze musimy na niego trochę poczekać, ale oczywiście już teraz zapowiada się znakomicie, a plotek i przecieków będzie z każdym tygodniem coraz więcej. Jedna z nich mówi, że będzie on mieć zakrzywiony ekran, jak Galaxy Note Edge, ale z dwóch stron!

Analityk z IHD Technology, Jerry Kang twierdzi, że Samsung pójdzie za ciosem, jeśli chodzi o zakrzywione ekrany i Samsung Galaxy S6 będzie wyposażony w taki właśnie wyświetlacz. Jednak zamiast z wykrzywienia go tylko z jednej strony, S6 będzie korzystać z wygiętego po obydwóch stronach ekranu YOUM. Rozwiązałoby to problem, który towarzyszy Edge, czyli czy zarówno osoby lewo, jak i praworęczne mogą z niego wygodnie korzystać. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o zastosowaniu takiego ekranu w codziennym użyciu, to zobaczcie informacje o Galaxy Note Edge.

Na razie możemy się tylko zastanawiać, czy takie rozwiązanie byłoby dobre w podczas codziennej pracy. Sam obawiam się tego, że często niechcący naciskałbym zakrzywione części wyświetlacza. A Waszym zdaniem taki ekran byłby dobrym wyjściem w na co dzień?

Komentarze

 • misiek

  Na co dzień nie, ale co drugi to już co innego :)

 • Janko

  W końcu jakaś większa zmiana. SGS4 reklamował się że podczas robienia komuś zdjęć można je robić jednocześnie sobie, na prawdę rewolucja…. SGS5 nie wniósł już kompletnie nic.

 • Egzo

  Lecz dalej nie wiadomo czy to będzie Galaxy S6 czy też Galaxy S6 Edge, ekrany YOUM jeszcze nie zadomowiły się wystarczająco aby ryzykować umieszczeniem ich w flagowym modelu który jest bardzo popularny. Ja obstawiam na Galaxy S6 Edge a wraz z nim: wyższa cena, raczej będzie limitowany jak poprzednik, trudna dostępność a szczególnie w Polsce co przełoży się na jeszcze wyższą cenę.

 • Motka

  Ostatnio każda z tych pierwszych plotek o nowym urządzeniu mówi o tym, że ma mieć zakrzywiony ekran czy coś w ten design….

 • Pomocne, wrzuciłem też już wcześniej do wpisu, ale warto zobaczyć ten wpis jeśli ktoś jest zainteresowany Edge ;)

 • AS

  Nie wiem, mnie już obecnie zdarza się niopatrznie dotknąć ekarnu, pomimo wmykłych ramek dookoła. Ale, jak to mówią, na wyjątkowości można zarobić.

 • aaa

  Dodatkowo na pasku można wyświetlać informacje, gdy telefon jest w okładce.

 • Martin

  To chyba już takie “coś” robione na siłę. Pewnie się przyjmie i za rok czy dwa juz wszystkie fony będą takie, w końcu to “bajer” i gadżet a najlepszymi klientami obecnych producentów takich gadżetów jest młodzież i dzieciaki. Mi taki ekran nie jest do niczego potrzebny ale ogustach się nie dyskutuje.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona