Microsoft Lumia 1030 i Samsung Galaxy S6 na ciekawych projektach

Projekty nadchodzących smartfonów i tabletów często okazują się dużo ciekawsze od rzeczywistości. Graficy nie muszą się ograniczać i czasem tworzą szalone koncepty nie do zrealizowania, ale Microsoft Lumia 1030 oraz Samsung Galaxy S6 z poniższym obrazków mogłyby powstać!

Zacznijmy od Lumii 1030, która wygląda mniej prawdopodobnie ze względu na niesamowicie małe ramki wokół ekranu. Jeśli chodzi o specyfikację, to ten model miałby mieć 5,8-calowy ekran o rozdzielczości 1440 x 2560 pikseli, 4-rdzeniowego Snapdragona 805, 3 GB pamięci RAM oraz baterię o pojemności 4300 mAh. Jednak najważniejsze miałyby być możliwości fotograficzne, jak przystało na następcę Lumii 1020. Główny aparat miałby 41 megapikseli z technologią PureView oraz ksenonową lampą błyskową, a przedni 8,7 mpix. Wizualnie przypomina to trochę aktualne flagowce z serii Lumia.

Drugim ciekawym konceptem jest Samsung Galaxy S6. Tutaj jest już sporo przecieków dotyczących jego specyfikacji, ale nie wiadomo jak będzie wyglądać. Według niektórych będzie miał zaokrąglony ekran z dwóch stron. Jednak jeśli wyglądałby jak na wideo, a jego wykonanie to rzeczywiście byłoby połączenie metalu i szkła, to byłby to zapewne jeden z najładniejszych phabletów na rynku.

Jeśli chodzi o przewidywaną specyfikację to wygląda ona następująco: 5,2-calowy ekran QuadHD, Snapdragon 810, głośniki stereo oraz 20-megapikselowy aparat. Jednak na to, co okaże się prawdą, musimy jeszcze trochę poczekać. A na koniec zobaczcie film z tym Samsungiem:

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona