Asus Transformer Pad TF300T z kolejnymi łatkami - Tabletowo.pl
Ważne

Asus Transformer Pad TF300T z kolejnymi łatkami

Tabletowo.pl Asus Transformer Pad TF300T z kolejnymi łatkami Asus Nowości

Posiadacze tabletów Asusa nie mogą narzekać na brak wsparcia od producenta od strony oprogramowania. Co chwilę różne modele otrzymują kolejne aktualizacje systemu operacyjnego, mające wpłynąć na przyjemność płynącą z korzystania z nich. Jednym z dopieszczanych tabletów jest hybryda Asus Transformer Pad TF300T. Najpierw cieszył się z trzech łatek na Androidzie 4.0 (1, 2 i 3), później otrzymał aktualizację do Androida Jelly Bean, jako jeden z pierwszych produktów (dostępna również w Polsce), teraz producent aktualizuje i łata jego firmware.

Tym razem mamy do czynienia z aktualizacją oprogramowania oznaczoną numerkiem 10.4.2.13, bazującą oczywiście w dalszym ciągu na Androidzie 4.1.1 Jelly Bean. Jej głównym zadaniem ma być zwiększenie stabilności działania tabletu oraz wpłynięcie na wydajność oferowaną przez sprzęt z Tegrą 3.

Aktualizacja jest dostępna w trybie OTA (over the air), aczkolwiek na pierwszy ogień powędrowali użytkownicy tabletów w Stanach Zjednoczonych. Nie wiadomo kiedy trafi do Polski, ale znając tajwański koncern, nie powinno to potrwać zbyt długo. Aktualizacja jest dostępna również w Polsce – dzięki za info!

Jeśli Wasz Asus Transformer Pad TF300T nie poinformuje automatycznie o możliwości dokonania aktualizacji, zajrzyjcie do ustawień. Być może nowa wersja firmware już tam na Was czeka.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona