Android Jelly Bean dla Asusa Transformer Pad TF300 już w Polsce - Tabletowo.pl
Ważne

Android Jelly Bean dla Asusa Transformer Pad TF300 już w Polsce

Tabletowo.pl Android Jelly Bean dla Asusa Transformer Pad TF300 już w Polsce Asus Nowości

Osoby śledzące Tabletowo.pl na Facebooku wiedzą już, że rozpoczęłam eksperyment pod hasłem „Weekend z Asusem Padfone”. Na dwudniowy wyjazd nie zabrałam ze sobą laptopa, iPada ani HTC One X. Te urządzenia ma mi zastąpić Asus Padfone – smartfon, tablet, klawiatura i rysik. Jak to przetrwam i jak sprawdzi się wspomniany sprzęt tajwańskiego producenta – wyjdzie w praniu, aczkolwiek początek jest dość obiecujący, choć nie obyło się bez początkowej irytacji. Ale o tym w osobnym wpisie w niedzielny wieczór, mam nadzieję, że wyjdzie z tego ciekawy materiał. Teraz nadeszła pora na pierwszego newsa stworzonego w całości na zestawie Asus Padfone.

Niecały tydzień temu Asus udostępnił aktualizację tabletu Transformer Pad TF300 do najnowszej wersji systemu operacyjnego Android – 4.1 Jelly Bean. Początkowo „żelka” była dostępna w nielicznych krajach, dziś jednak się to zmieniło i, co ważne, pojawiła się również w Polsce.

Jak poinformował nas Czytelnik Jakub, niektórzy posiadacze Transformer Pad TF300 mają problem z pobraniem aktualizacji. Rozwiązanie zostało podane na profilu Asusa: należy wyczyścić dane CMClient i DMClient, a następnie ponownie ręcznie sprawdzić dostępność aktualizacji.

Teraz czekamy aż pozostałe hybrydy Asusa otrzymają możliwość aktualizacji do Androida 4.1 oraz aż kolejni producenci tabletów pójdą w ślady za Asusem.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona