Asus Transformer Pad TF300 zaktualizowany do Androida Jelly Bean - Tabletowo.pl

Asus Transformer Pad TF300 zaktualizowany do Androida Jelly Bean

Tabletowo.pl Asus Transformer Pad TF300 zaktualizowany do Androida Jelly Bean Asus Nowości

Pod koniec ubiegłego miesiąca dowiedzieliśmy się od jednego z przedstawicieli Asusa, że wszystkie hybrydy z serii Transformer otrzymają aktualizację do najnowszej wersji Androida. I tak, Androida Jelly Bean mogą się spodziewać właściciele następujących modeli: Transformer TF101, Transformer Prime TF201, Transformer Pad Infinity TF700 oraz Transformer Pad TF300. Posiadacze ostatniego z wymienionych nie muszą już na nic czekać. Jak się bowiem okazało, tajwański koncern postanowił zrobić nam sobotnią niespodziankę i wypuścił „żelkę” dla tego właśnie produktu. Pierwsi posiadacze Asusa Transformer Pad TF300 odnotowują możliwość aktualizacji i dzielą się tą wieścią w sieci – stąd też pochodzi powyższy screen będący dowodem, że Android 4.1 już jest.

Na chwilę obecną nie wiadomo jakie kraje objęła aktualizacja i czy jest dostępna dla wszystkich. Nawet jeśli aktualnie nie dotarła jeszcze do naszego państwa, na pewno pojawi się w najbliższym czasie, jak to miało miejsce dotychczas w przypadku aktualizacji do Androida Ice Cream Sandwich.

Jeśli jesteście w posiadaniu Asusa Transformer Pad TF300, sprawdźcie koniecznie czy Wasze urządzenie automatycznie informuje o możliwości aktualizacji systemu. Jeśli nie, wejdźcie w ustawienia i sprawdźcie to ręcznie – może się okazać, że „żelka” już tam na Was czeka.

Dzięki daimonion za info! ;)

źródło

Update (24.08.2012):

Aktualizacja jest już dostępna w Polsce – news.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona