Asus Transformer Pad TF300 zaktualizowany do Androida Jelly Bean
Ważne

Asus Transformer Pad TF300 zaktualizowany do Androida Jelly Bean

asus transformer pad tf300 jelly bean

Pod koniec ubiegłego miesiąca dowiedzieliśmy się od jednego z przedstawicieli Asusa, że wszystkie hybrydy z serii Transformer otrzymają aktualizację do najnowszej wersji Androida. I tak, Androida Jelly Bean mogą się spodziewać właściciele następujących modeli: Transformer TF101, Transformer Prime TF201, Transformer Pad Infinity TF700 oraz Transformer Pad TF300. Posiadacze ostatniego z wymienionych nie muszą już na nic czekać. Jak się bowiem okazało, tajwański koncern postanowił zrobić nam sobotnią niespodziankę i wypuścił „żelkę” dla tego właśnie produktu. Pierwsi posiadacze Asusa Transformer Pad TF300 odnotowują możliwość aktualizacji i dzielą się tą wieścią w sieci – stąd też pochodzi powyższy screen będący dowodem, że Android 4.1 już jest.

Na chwilę obecną nie wiadomo jakie kraje objęła aktualizacja i czy jest dostępna dla wszystkich. Nawet jeśli aktualnie nie dotarła jeszcze do naszego państwa, na pewno pojawi się w najbliższym czasie, jak to miało miejsce dotychczas w przypadku aktualizacji do Androida Ice Cream Sandwich.

Jeśli jesteście w posiadaniu Asusa Transformer Pad TF300, sprawdźcie koniecznie czy Wasze urządzenie automatycznie informuje o możliwości aktualizacji systemu. Jeśli nie, wejdźcie w ustawienia i sprawdźcie to ręcznie – może się okazać, że „żelka” już tam na Was czeka.

Dzięki daimonion za info! ;)

źródło

Update (24.08.2012):

Aktualizacja jest już dostępna w Polsce – news.

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona