Nowe zdjęcia tylnego panelu iPada mini - Tabletowo.pl

Nowe zdjęcia tylnego panelu iPada mini

Tabletowo.pl Nowe zdjęcia tylnego panelu iPada mini Apple Plotki / Przecieki

Chiński portal NetEase opublikował kolejne zdjęcia tylnego panelu urządzenia, które może być iPadem mini. Na fotografiach nie tylko widać litery „iPad„, ale także logo Apple, aparat fotograficzny, zestaw charakterystycznych oczek kryjących dwa głośniki stereo oraz otwór na przeprojektowane złącze USB. Nie jest to pierwszy tego typu przeciek. Zaledwie kilka dni temu na łamach Tabletowo.pl pojawiły się zdjęcia makiet iPada mini, z których wynika, że tablet będzie mógł pochwalić się bardzo wąską ramką wokół 7,85-calowego ekranu dotykowego i cienką obudową. Nie bez kozery źródłem większości przecieków dotyczących małego iPada są Chiny – tam znajdują się fabryki firmy Foxconn, której Apple zleciło produkcję urządzenia.

Dzisiejsza porcja zdjęć potwierdza autentyczność poprzedniej. Dzięki nim wiemy, jak najprawdopodobniej będzie wyglądał iPad mini: miniatura większego brata, z matową, metalową obudową, czarnym przednim panelem mieszczącym wyświetlacz, przyciskiem Home, przełącznikiem orientacji ekranu, modemem 3G i kamerą do wideorozmów. Jego specyfikacja jest nieznana, ale mówi się, że mały iPad będzie wyposażony w ekran Retina o bardzo wysokiej rozdzielczości, procesor Apple A5X, oprogramowanie iOS 6 i baterię gwarantującą 10 godzin pracy. Jednakże czy to wystarczy, aby zawojować rozwijający się w błyskawicznym tempie rynek 7- i 8-calowych tabletów internetowych? Premiera iPada mini ma mieć miejsce w październiku, ale dopiero po wprowadzeniu urządzenia na rynek i przynajmniej jednym kwartale poznamy odpowiedź na to pytanie.

Tabletowo.pl Nowe zdjęcia tylnego panelu iPada mini Apple Plotki / Przecieki

Skoro mowa o premierach, firma Apple wysłała dziennikarzom zaproszenia na konferencje prasową zaplanowaną na 12 września. Wszystko wskazuje na to, że jej tematem głównym będzie piąta generacja smartfonu iPhone 5 i system iOS 6. Jeżeli jednak iPad mini zostanie na niej zaprezentowany, nie omieszkamy Was o tym poinformować. Na marginesie, tytułem przypomnienia – dziś o 19:30 zaczyna się konferencja Amazon, na której światło dzienne ujrzą nowe tablety amerykańskiego giganta. Wrzesień jest miesiącem obfitującym w technologiczne nowinki!

via Mac Rumors

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona