Nowości Amazonu na promocyjnym wideo - przedpremierowo - Tabletowo.pl
Ważne

Nowości Amazonu na promocyjnym wideo – przedpremierowo

Jak na pewno doskonale wiecie, dziś będzie miała miejsce konferencja prasowa Amazonu – tak, tak, to już dziś! Od dłuższego czasu wiemy, czego możemy się po niej spodziewać i nie jest to chyba dla nikogo żadne zaskoczenie: nowych czytników książek elektronicznych i nowych tabletów internetowych – kwestia tylko tego, jakie to będą modele i z jakimi parametrami. Potentat rynku sprzedaży w sieci, jeszcze przed premierą swoich nowych urządzeń, wypuścił promocyjne wideo, w którym poznajemy wspomniane nowości.

Na filmiku, który możecie zobaczyć poniżej, można dostrzec trzy urządzenia. Wśród nich jest czytnik Kindle z podświetlanym ekranem E Ink oraz dwa tablety: jeden 7-calowy (następca Kindle Fire) oraz drugi, który wygląda na 10-calowy (zerknijcie na koniec wideo – kobieta trzyma go w rękach).

Na temat parametrów technicznych sprzętu, który będzie miał dziś premierę, na razie nie wiadomo nic. To może cieszyć, bowiem do momentu konferencji prasowej w Los Angeles będziemy z niecierpliwością wyczekiwać informacji na ten temat. To co – czekamy!

Tabletowo.pl Nowości Amazonu na promocyjnym wideo - przedpremierowo Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Nowości Amazonu na promocyjnym wideo - przedpremierowo Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Nowości Amazonu na promocyjnym wideo - przedpremierowo Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Nowości Amazonu na promocyjnym wideo - przedpremierowo Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Nowości Amazonu na promocyjnym wideo - przedpremierowo Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona