Nowości Amazonu na promocyjnym wideo – przedpremierowo

Jak na pewno doskonale wiecie, dziś będzie miała miejsce konferencja prasowa Amazonu – tak, tak, to już dziś! Od dłuższego czasu wiemy, czego możemy się po niej spodziewać i nie jest to chyba dla nikogo żadne zaskoczenie: nowych czytników książek elektronicznych i nowych tabletów internetowych – kwestia tylko tego, jakie to będą modele i z jakimi parametrami. Potentat rynku sprzedaży w sieci, jeszcze przed premierą swoich nowych urządzeń, wypuścił promocyjne wideo, w którym poznajemy wspomniane nowości.

Na filmiku, który możecie zobaczyć poniżej, można dostrzec trzy urządzenia. Wśród nich jest czytnik Kindle z podświetlanym ekranem E Ink oraz dwa tablety: jeden 7-calowy (następca Kindle Fire) oraz drugi, który wygląda na 10-calowy (zerknijcie na koniec wideo – kobieta trzyma go w rękach).

Na temat parametrów technicznych sprzętu, który będzie miał dziś premierę, na razie nie wiadomo nic. To może cieszyć, bowiem do momentu konferencji prasowej w Los Angeles będziemy z niecierpliwością wyczekiwać informacji na ten temat. To co – czekamy!

tablet amazon kindle tablet amazon kindle tablet amazon kindle tablet amazon kindle tablet amazon

źródło

Komentarze

 • Gro

  czyli jutro zglaszam uszkodzonego kindle4 touch i proszę o nowego z podswietlaniem :) aktualny nie moze wykonac aktualizacji (chyba pamiec jest czesciowo uszkodzona), jak sie zatnie (lubi na jobsie i innych sporych pozycjach) przy próbie twardego restartu (trzymam z minute) notoryczne restartuje sie w kolko az po godzinie udaje mi sie go odblokowac sztuczkami z podlaczaniem i odlaczaniem od usb az wywali error wtedy klikam szybko ok i menu ktore sie pokazuje po minucie ;p

  • AS

   Wymienią Ci na Kindle Touch.

 • Figaros

  Tablet ten wygląda jak elektroniczna ramka na zdjęcia i chyba jest dużo lepszych propozycji na rynku.

 • macsee

  Czy ktoś może wie czy jest transmisja on-line z takiej konferencji Amazonu. Coś na wzór tej co była podczas prezentacji Nexusa 7 ?

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona