Tak może wyglądać iPad mini - Tabletowo.pl

Tak może wyglądać iPad mini

Kilka dni temu redakcja Bloomberg potwierdziła, że iPad mini faktycznie nadchodzi. Co więcej, opublikowała miesiąc premiery tego produktu: październik. Jako że jest już wrzesień, nad czym ubolewają uczniowie zaczynający kolejny rok szkolny oraz studenci walczący w kampanii wrześniowej, do debiutu małego tabletu Apple coraz bliżej. Z racji tego w sieci będzie się pojawiło coraz więcej plotek i spekulacji na jego temat. Dziś w internecie znalazło się kilka zdjęć mogących przedstawiać iPada mini. Oczywiście należy pamiętać, że tak może wyglądać to urządzenie, ale nie musi.

Część zdjęć pochodzi z chińskiego sklepu TaoBao, kolejne można było znaleźć na stoiskach producentów oferujących akcesoria do sprzętu Apple na targach IFA 2012 w Berlinie. Można na nich dostrzec głośniki stereo, antenę 3G, nowy port ładowania oraz aluminiową obudowę, która sprawia wrażenie bardzo cienkiej.

Wciąż są to jednak nieoficjalne zdjęcia, które mogą, aczkolwiek wcale nie muszą, przedstawiać faktycznego wyglądu nowego tabletu Apple. Jeśli plotki się potwierdzą, wszystkiego na temat iPada mini dowiemy się już w przyszłym miesiącu.

Tabletowo.pl Tak może wyglądać iPad mini Apple Nowości Plotki / Przecieki

Tabletowo.pl Tak może wyglądać iPad mini Apple Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Tak może wyglądać iPad mini Apple Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Tak może wyglądać iPad mini Apple Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Tak może wyglądać iPad mini Apple Nowości Plotki / Przecieki

źródło, źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona