Google Nexus 7 w sprzedaży we Francji, Niemczech i Hiszpanii - Tabletowo.pl
Ważne

Google Nexus 7 w sprzedaży we Francji, Niemczech i Hiszpanii

Tabletowo.pl Google Nexus 7 w sprzedaży we Francji, Niemczech i Hiszpanii Asus Nowości

Ledwie w czwartek informowaliśmy Was o tym, że Google Nexus 7 niebawem zadebiutuje w sprzedaży w kilku krajach europejskich, a to już stało się faktem. Tablet internetowego giganta trafił do Francji, Hiszpanii i Niemiec. Można go nabyć za pośrednictwem Google Play w cenie 199 euro za 8GB oraz 249 euro za 16GB (kolejny raz zostaje potwierdzony przelicznik 1 dolar = 1 euro).

W zeszłym tygodniu wśród krajów, w których na dniach ma być dostępny tablet Nexus 7, wymieniane były również Włochy. Wiele więc wskazuje na to, że niebawem urządzenie pojawi się również tam. Warto zaznaczyć, że użytkownicy w tych państwach będą mieli dostęp do usług Google Play oprócz Play Music i Magazines, które oferowane są wyłącznie w Stanach Zjednoczonych.

Wciąż nie wiadomo kiedy ostatecznie i oficjalnie Google Nexus 7 będzie miał premierę w Polsce. To z kolei oznacza, że aktualna pozostaje wersja znana nam już od dłuższego czasu – wrzesień/październik. Cały czas czekamy na jakąś konkretną datę i ujawnienie polskiego cennika produktu.

Recenzję Google Nexus 7, napisaną przez Czytelnika Tabletowo.pl, znajdziecie pod tym adresem.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona