Google Nexus 7 we Francji i innych krajach europejskich we wrześniu - Tabletowo.pl

Google Nexus 7 we Francji i innych krajach europejskich we wrześniu

Tabletowo.pl Google Nexus 7 we Francji i innych krajach europejskich we wrześniu Nowości Plotki / Przecieki

Tablet Google Nexus 7 to łakomy kąsek dla wszystkich tabletowiczów zainteresowanych wydajnym urządzeniem z ciekawymi parametrami za niewielkie pieniądze, liczących się jednak z jego brakami (w postaci slotu kart pamięci, 3G, aparatu, itd.). Od jakiegoś czasu urządzenie jest dostępne w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Australii i Wielkiej Brytanii – wciąż czekamy na jego debiut w pozostałych krajach. Z informacji pojawiających się dziś w sieci za sprawą serwisu TechCrunch wynika, że Nexus 7 zadebiutuje we Francji i innych państwach europejskich już we wrześniu.

Wiele wskazuje na to, że sprzęt trafi na półki sklepowe we Francji 3. września. Nexus 7 pojawił się w ofertach kilku sklepów, w tym: Fnac, Darty and Boulanger, w cenie 249,90 euro za wersję z 16GB pamięci wewnętrznej. W żadnym z nich nie jest jednak dostępna przedsprzedaż modelu.

Kolejnymi krajami, po Francji, w których ma zadebiutować Nexus 7, mają być podobno Hiszpania, Niemcy i Włochy. Kiedy uświadczymy urządzenia w Polsce? Prawdopodobnie wrzesień/październik, w każdym razie już bliżej niż dalej do jego premiery w naszym kraju.

Premiera tabletu Nexus 7 w różnych częściach świata ma zwiększyć liczbę sprzedanych egzemplarzy. Jak informowaliśmy jakiś czas temu, internetowy gigant Google jest gotowy dostarczyć na rynek w tym roku do ośmiu milionów sztuk swojego produktu.

Recenzję Google Nexus 7, napisaną przez Czytelnika Tabletowo.pl, znajdziecie pod tym adresem.

Tabletowo.pl Google Nexus 7 we Francji i innych krajach europejskich we wrześniu Nowości Plotki / Przecieki

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona