Pierwsze zdjęcia iPada Nano w sieci? Nowy port, głośniki stereo...? - Tabletowo.pl

Pierwsze zdjęcia iPada Nano w sieci? Nowy port, głośniki stereo…?

Tabletowo.pl Pierwsze zdjęcia iPada Nano w sieci? Nowy port, głośniki stereo...? Apple Nowości Plotki / Przecieki

Czerwiec to dla nas, osób siedzących w branży nowych technologii, bardzo ważny miesiąc. I nie, wcale nie chodzi o kolejną rocznicę powstania Tabletowo.pl, ani tym bardziej o moje urodziny ;) W tym właśnie miesiącu mają miejsce dwie istotne konferencje: Worldwide Developer Conference 2012: 11-15 czerwca oraz Google I/O 2012: 27-29 czerwca. Podczas drugiej z wymienionych spodziewamy się poznać tablet Google Asus Nexus, natomiast na pierwszej najważniejszą miała być nowa wersja systemu operacyjnego iOS – iOS 6.0. Istnieje jednak prawdopodobieństwo, że w San Francisco poznamy… iPada Nano. Zdjęcia rzekomo go przedstawiające przeciekły do sieci.

O nowym, mniejszym tablecie od Apple, mówi się od bardzo długiego czasu, aczkolwiek zawsze wszelkie plotki na jego temat traktowaliśmy z wielkim przymrużeniem oka. Głównym powodem był fakt, że Steve Jobs był przeciwny tego typu urządzeniom z mniejszymi wyświetlaczami niż 9,7″. Ale era Jobsa minęła, a co za tym idzie – polityka Apple mogła się zmienić. Istnieje więc możliwość, że koncern z Cupertino, mający za sterami Tima Cooka, jednak zaprezentuje iPada Nano.

Redaktorzy portalu ZooGue dotarli do zdjęć mających przedstawiać właśnie iPada Nano. Wynika z nich, że oprócz mniejszego ekranu (mówi się o przekątnej nie 7,85″, a 7,58″) otrzymamy głośniki stereo oraz inny port do ładowania urządzenia niż znany ze sprzętu Apple – czyżby w końcu producent ugiął się i zastosował port microUSB, który miał być uniwersalnym sposobem ładowania wszystkich mobilnych urządzeń elektronicznych? Zauważcie, proszę, że podobny port ma nowy iPhone na zdjęciu poniżej.

Do 11 czerwca już tylko kilka dni. Czekamy z niecierpliwością na to, co pokaże Apple!

Tabletowo.pl Pierwsze zdjęcia iPada Nano w sieci? Nowy port, głośniki stereo...? Apple Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Pierwsze zdjęcia iPada Nano w sieci? Nowy port, głośniki stereo...? Apple Nowości Plotki / Przecieki

Dzięki Lost za podesłany link! ;)

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona