Konferencja Apple na WWDC już 11 czerwca o 19:00! - Tabletowo.pl

Konferencja Apple na WWDC już 11 czerwca o 19:00!

Tabletowo.pl Konferencja Apple na WWDC już 11 czerwca o 19:00! Apple Nowości

Apple właśnie  opublikowało pełen harmonogram konferencji Worldwide Developer Conference (WWDC) 2012, która odbędzie się w dniach 11-15 czerwca w San Francisco. Wynika z niej, że spotkanie otwierające (sławetny keynote) będzie miało miejsce 11 czerwca o godzinie 10 rano czasu PST, czyli o 19:00 czasu polskiego. Jeżeli zdążyliście kupić bilety na WWDC, nim te zostały wyprzedane, na iPhone’a, iPoda touch i/lub iPada pobierzcie darmową aplikację WWDC 2012, która będzie Waszym nieodzownym towarzyszem i asystentem podczas konferencji.

Na WWDC 2012 najprawdopodobniej światło dzienne ujrzy system operacyjny iOS 6. Funkcje dodane w najnowszej odsłonie mobilnego oprogramowania Apple wciąż otulone są mgiełką tajemnicą, lecz dwie z nich wydają się być niemalże pewne. Spodziewamy się, że w iOS 6 zobaczymy odświeżoną aplikację służącą do nawigacji i przeglądania wirtualnych map. Program najprawdopodobniej będzie oferował bardzo zaawansowane plany miast i ich okolic wykonane w technologii 3D. Drugą funkcją ma być kompleksowy zestaw usług w chmurze iCloud o znacznie rozszerzonych możliwościach. Istnieje szansa, że w San Francisco zaprezentowany zostanie także iPad mini mający zastąpić iPoda touch i umożliwić Apple dominację rynku budżetowych tabletów internetowych, aczkolwiek ta jest znikoma.

11 czerwca, godzina 19:00. Zakreślcie tę datę w kalendarzach, albowiem jest na co czekać.

via The Verge

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona