Tabletowo.pl - mamy dwa latka! :) - Tabletowo.pl
Ważne

Tabletowo.pl – mamy dwa latka! :)

Tabletowo.pl Tabletowo.pl - mamy dwa latka! :) Ciekawostki Nowości

Tajwańskie targi Computex 2012 w pełni, mnóstwo nowości do ogarnięcia, ale pozwólcie, że na chwilę oderwiemy się od tematu urządzeń tam prezentowanych. Jest bowiem do tego bardzo dobra okazja. Jak zapewne część z Was wie, piątego czerwca 2010 roku o godzinie 12:05 na Tabletowo.pl opublikowałam pierwszego newsa. Czyli… Właśnie stuknęły nam dwa latka! ;)

Dwa lata temu, zaraz po maturze, nie wyobrażałam sobie swojej przyszłości. Jakiś czas później wszystko wyklarowało się samo. W głowie pojawił się pomysł stworzenia własnego bloga, który skutecznie zająłby mnie przez kolejne kilka miesięcy – wakacje po egzaminie dojrzałości są naprawdę dłuuuugie… I tak też właśnie powstało Tabletowo.pl. Dziś, od tego momentu, mija dwa latka i z wielkim bananem na twarzy mogę powiedzieć: nie żałuję żadnej chwili poświęconej na rozwój Tabletowo.pl. Swoją drogą: jak ten czas szybko leci!

Kiedy powstało Tabletowo.pl część moich znajomych pukała się w czoło, twierdząc, że jedynie stracę czas i nic z tego nie będę miała. Głównym założeniem było spełnienie własnych ambicji – chciałam mieć swojego bloga, który rozwijałby się na moich oczach (coś jak matka z radością patrzy na swoje dziecko zmieniające się z dnia na dzień…). Z pisania dla Was mam wielką radochę – tablety (i ogólnie nowe technologie) to moja pasja. Każdy pozytywny komentarz sprawia, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech, a każdą konstruktywną krytykę przyjmuję zawsze ze spokojem, bo jest bardzo budująca.

Co przez te dwa lata udało mi się osiągnąć? Przede wszystkim zebrać wspaniałą tabletową społeczność, dla której aż chce się pisać – nieistotne czy jest piąta nad ranem czy późny wieczór, środek sesji czy lata… To również mój sukces osobisty, którego nigdy nie oczekiwałam i wcale się nie spodziewałam, ale o nim pisać nie będę, bo zaraz będzie, że się chwalę, a to nie leży w mojej naturze ;). To także spore grono przesympatycznych osób, które spotkałam w ostatnim czasie na swojej drodze, które mi dopingują i pomagają w każdy możliwy sposób – dzięki, że jesteście!

Co dalej? Mogłabym sprzedać Tabletowo (a propozycje kupna były, owszem) i wyjechać w podróż dookoła świata. Ale za bardzo kocham to, co robię. A póki mam dla kogo pisać, to robię to z wielką przyjemnością. Dodajecie mi skrzydeł. To właśnie dla Was chce mi się pisać o każdej porze dnia i nocy, nawet jeśli powieki muszę podtrzymywać zapałkami, a za kilka chwil mam egzamin, na który mało co umiem ;) Nie myślcie, że Was teraz kokietuję. To jest „najprawdziwsza prawda”, którą może potwierdzić każda bliska mi osoba.

Niebawem zmienimy layout Tabletowo.pl, który w dalszym ciągu zachowa blogowy charakter, ale będzie mieścił więcej wpisów na stronie głównej, dzięki ich lepszemu wyeksponowaniu. Nie, nie będzie różowy ;) Będzie w moich prawdziwie ulubionych kolorach – białym i niebieskim. Zmieniony zostanie system komentarzy, wreszcie kategorie będą odpowiednio uszeregowane, a wyszukiwarka znajdzie w widocznym miejscu. Mam nadzieję, że wszelkie zmiany przypadną Wam do gustu.

No dobra, koniec tego przynudzania. Dziękuję Wam, że jesteście. Po prostu. I dziękuję wszystkim, którzy w mniejszy lub większy sposób przyczynili się do rozwoju Tabletowo.pl. W szczególności Jarkowi, na którego mogę liczyć w sytuacjach, w których niechętnie (ale to naprawdę bardzo niechętnie!) muszę się poświęcić innym sprawom, jak np. zaliczaniu egzaminów czy chwilowemu odpoczynkowi wakacyjnemu, który jest mi niesamowicie potrzebny oraz najbliższym, którzy znoszą moje ciągłe siedzenie przy komputerze czy iPadzie. Wciąż poszukujemy redaktorów, którzy pomogą nam w rozwoju portalu – jeśli uważasz, że mógłbyś się sprawdzić w tej roli, proszę o mejla na redakcyjną skrzynkę (adres w zakładce Redakcja).

Czego portalowi (i samej sobie) życzę? Żeby było Was coraz więcej. Żebyście nigdy nie stracili ochoty zaglądania na Tabletowo.pl, czytania i komentowania wpisów. Żebyście mieli cierpliwość do oglądania nagrywanych przez nas materiałów wideo (sporo jeszcze jest do zrobienia, zdaję sobie z tego sprawę). I przede wszystkim – by na rynku pojawiało się coraz więcej ciekawych urządzeń, o których będziemy Was mogli informować, jak zawsze, na bieżąco.

Aaa… Pewnie zaraz padnie pytanie o jakiś konkurs urodzinowy. Dziś będzie jeden, w którym do wygrania testowana przez nas jakiś czas temu budżetowa Manta PowerTab X MID06. Ale jeśli cierpliwie poczekacie i będziecie do nas zaglądać, niebawem doczekacie się rywalizacji o interesujący sprzęt z Tegrą 3! A oprócz tego robię wszystko, co w mojej mocy, by konkursów było coraz więcej.

Tabletowo.pl można znaleźć na Blipie, Twitterze i Facebooku (wkrótce też na Google+), natomiast wszystkie filmiki znajdziecie na naszym kanale na YouTube. A jeśli chcecie podyskutować na temat tabletów – zapraszamy na forum o tabletach.

To pisałam ja, dumna matka świetnie rozwijającego się dwulatka! ;)

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona