iPad 2 z ekranem Retina wyglądający jak "jedynka"... Takie rzeczy tylko w Auchan - Tabletowo.pl

iPad 2 z ekranem Retina wyglądający jak „jedynka”… Takie rzeczy tylko w Auchan

Tabletowo.pl iPad 2 z ekranem Retina wyglądający jak "jedynka"... Takie rzeczy tylko w Auchan Apple Ciekawostki Nowości

Coraz więcej sklepów wprowadza do swoich ofert tablety internetowe. Im jest ich więcej, tym z większą ilością dziwnych sytuacji mamy do czynienia. Ostatnio w gazetce Makro reklamowano Asusa Transformer jako Prime, dziś przedstawię Wam kolejny gazetkowy absurd podesłany przez Zbyszka na redakcyjną skrzynkę mejlową.

W nadchodzącej ofercie Auchan (ważnej w dniach 2-13 maja) możemy dostrzec w sprzedaży tablet Apple. Specjalnie użyłam tego określenia, bowiem na pierwszy rzut oka nie do końca wiadomo z czym tak naprawdę mamy styczność. Otóż… Urządzenie w gazetce nazwane iPad 2 posiada rzekomo ekran Retina (znany z nowego iPada, poprzednie mają 1024 x 768 pikseli), a jeszcze na dodatek na fotce załączonej do oferty przedstawiony jest iPad pierwszej generacji. Miszmasz, kompletny absurd…

Tablet Apple w wersji z 16GB pamięci, bez 3G, wyceniony został na 1560 złotych. I to właśnie po cenie możemy dojść, że w ofercie dostępny jest iPad 2, zgodnie z nazwą podaną w gazetce (według Ceneo koszt iPada 2 w tej konfiguracji zaczyna się od 1599 złotych, a nowego iPada od 2010 złotych). Szkoda tylko, że zarówno opis, jak i zdjęcia, nie przedstawiają cech tego właśnie urządzenia… I w ten właśnie sposób nieświadomi klienci są wprowadzani w błąd.

Oczywiście trzeba pamiętać, że to, co jest przedstawione w gazetce nie stanowi oferty handlowej i zawsze znajduje się adnotacja o możliwości popełnienia błędu. Aczkolwiek są to rażące nieścisłości, które nie powinny wystąpić.

Dzięki Zbyszek!

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona