Ważne

Asus Transformer w Makro jako… Prime

asus transformer prime makro

Tablety stały się urządzeniami ogólnodostępnymi. Można je kupić już nie tylko w sklepach typowo elektronicznych, ale także w hipermarketach, sklepach spożywczych czy hurtowniach. W najnowszej ofercie Makro pojawił się Asus Transformer TF101. Zapewne bym o tym nie napisała (bo oferta do rewelacyjnych nie należy – TF101 z 16GB, 3G i stacją dokującą w Ceneo można znaleźć od 2019 złotych), gdyby nie jeden mały szczegół – widnieje jako Transformer Prime, czym może wprowadzić klienta w błąd.

Jeden z Czytelników Tabletowo.pl (dzięki Waldek! ;)) podesłał mi screen wspomnianej gazetki na mejla twierdząc, że widział w niej Asusa Transformer Prime z 3G i wątpliwościami, że przecież taki w ogóle nie został wyprodukowany. Dopiero po chwili zorientował się, że w grę wchodzi starsza generacja urządzenia, Asus Transformer, a ceny, która przy nim widnieje, do najniższych nie zaliczymy.

Oczywiście wystarczy spojrzeć na opis urządzenia (i na zdjęcie – ale to tylko osoby, które widziały wcześniej oba modele), by już po chwili zorientować się, że jest to model TF101 (Tegra 2). Ale osoby mniej siedzące w temacie, które spojrzą na nazwę tabletu – a wcześniej o nim coś tam słyszały (nie wiedzą jak wygląda ani czy wersja z 3G faktycznie jest w sprzedaży, czy też nie), mogą się nabrać, że jest to faktycznie Asus Transformer Prime.

Potraktujcie tego newsa jako przestrogę: zawsze lepiej trzy razy dokładnie przeczytać to, co jest napisane w ulotce czy gazetce reklamowej niż później mieć pretensje do samego siebie, że się tego nie zrobiło (bo przecież w sklepach też pracują zwykli ludzie, którzy mają prawo popełnić błąd). Tym bardziej, że pojawia się coraz więcej ofert z tabletami, a sezon komunijny już ruszył, więc trzeba mieć się na baczności.

Komentarze

 • nicknowy

  No to chyba ASUS czyści magazyny z starej serii produkcyjnej TF101 i chyba długooooooooooo będziemy czekać aż pojawi się TF300 z 3G – jeśli się pojawi.

 • Gunther

  Jak to przestrogę?
  Zawsze można kupić, a później zażądać wymiany na Prime, wskazując na niezgodność dostarczonego sprzętu z ofertą.
  To się co prawda może nie udać, ale gdyby przypadkiem, to oszczędzamy sporo kasy…
  ;)

 • n6210

  Można, zażądać wymiany jak na rachunku będzie Prime albo na pudełku będzie napisane Prime, a w środku nie będzie Prime-a.

  Za błąd w gazetce nic nie można im zrobić.
  Na każdej gazetce jest zapis, że nie stanowi ona oferty handlowej i zastrzegają sobie możliwość popełnienia błędu :)

 • Przemek

  To stary numer jest przecież :-) tu nie chodzi o ludzi interesującymi się tematem, tylko o kochanego tate, który przy okazji zauważył marzenie synka, który ciągle powtarza transformer prime :-)
  Niedługo komunie a tu taka okazja :D
  Niespodzianka :p

 • DarQ

  witam,mam takie pytanie , pojawił sie w sklepie euro taki tablet Asus Eee Pad Transformer TF300 32GB (niebieski) + stacja dokująca

  Więcej informacji: http://www.euro.com.pl/ipad-i-tablety-multimedialne/asus-eee-pad-transformer-tf300-32gb-niebieski-stacja-dokujaca.bhtml#ixzz1tGCDtsx8

  czy ktoś coś więcej może o tym produkcie powiedzieć

 • ME

  tak zauważalnym że przydało by wam się tam na samej górze gdzie macie strona główna,redakcja itp brakuje wam działu –recenzje–
  bo tak szukać każdej recenzji do każdego taba to za bardzo każdemu sie nie chce

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona