Ważne

Apple iPad 3 trafia do produkcji

tablet apple ipad 3

Tym razem news z gatunku oczywistych. Skoro nie ma wątpliwości, że premiera iPada 3 będzie miała miejsce w pierwszych miesiącach 2012 roku (jak każdego dotychczasowego tabletu Apple), to normalnym jest, że na kilka miesięcy przed tym wydarzeniem urządzenie musi trafić do produkcji, by producent miał zabezpieczoną odpowiednią ilość sztuk modelu na rynkowy debiut. Wpadł na to jeden z analityków – Jeff Fidacaro.

Fidacaro twierdzi, że iPad 3 trafił do produkcji (wcześniejsze plotki zakładały, że stanie się to dopiero w pierwszym kwartale 2012 roku). Co więcej, według informacji, do których dotarł, w czwartym kwartale bieżącego roku z taśm produkcyjnych ma zjechać ok. 600 tysięcy do miliona sztuk iPada trzeciej generacji. Ilość ta zwiększy się zapewne w styczniu, gdy produkcja tego modelu rozkręci się na dobre.

Kolejne wieści od analityka traktują o wzroście produkcji tabletów Apple w związku ze zbliżającymi się świętami, a co za tym idzie – szałem przedświątecznych zakupów, a także rozpoczęciem składania iPada 3. Według niego firma Apple zwiększyła zamówienia z 11-13 milionów do 12-14 milionów sztuk.

Niestety, na prezentację iPada 3 przyjdzie nam jeszcze poczekać. Najprawdopodobniej Apple szykuje się do jego premiery w okolicach marca 2012 roku.

źródło

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona