Ważne

iPad 3 będzie cieńszy i lżejszy od „dwójki”. Produkcja ruszy w Q1 2012

Nadchodzi jesień. Drzewa powoli pokrywają się kolorowymi liśćmi, wiatr wieje częściej i mocniej niż zwykle, zdarzają się deszczowe popołudnia, a Internet wypełnia się plotkami na temat najnowszych urządzeń ze stajni Apple.

Ponieważ pojawiają się informacje zarówno o iPhone 5, jak i iPad 3, istniej możliwość, że premiera obu urządzeń nastąpi jednocześnie. Niemniej jednak, nas interesuje bardziej to drugie, a najbardziej pogłoski o nowych akumulatorach, które sprawią, że jego obudowa będzie cieńsza i lżejsza.

Według serwisu Taiwan Economic Times, dostawcami nowych baterii dla tabletów iPad 3 będą tajwańscy producenci Simplo Technology Co. oraz Dynapack International Technology Corp. Co więcej, ulepszone akumulatory mają zagwarantować nie tylko smuklejszą budowę urządzeń, ale także dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu.

Wysyłka wyprodukowanych baterii ruszy w czwartym kwartale bieżącego roku, jeszcze przed rozpoczęciem masowej produkcji nowej generacji tabletów Apple, która ma mieć miejsce w pierwszym kwartale 2012 roku.

via SlashGear

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona