Android 3.2 Honeycomb dla Acera Iconia Tab A500/A501 w połowie września

Pod koniec sierpnia miała rozpocząć się aktualizacja systemu operacyjnego dla Acera Iconia Tab A500/A501 do wersji 3.2 Honeycomb. Jak się jednak okazało, pojawiły się bliżej nieokreślone problemy z GPS-em, przez co data udostępnienia update mobilnej platformy musiała się lekko przesunąć w czasie. I tak, mam dla posiadaczy wspomnianego tabletu bardzo dobrą wiadomość!

Na profilu Acera na Facebooku pojawiła się informacja, że proces aktualizacji Androida dla Acera Iconia Tab A500/A501 rozpocznie się w połowie września. Moment udostępnienia Androida 3.2 Honeycomb będzie zależał od posiadanego urządzenia (A500/A501) i od kraju, w którym zostało zakupione.

Producent utrzymuje, że jest to ostatni raz, gdy przesuwa moment rozpoczęcia aktualizowania swoich tabletów do najnowszej wersji googlowskiego systemu operacyjnego. Ale kto wie czy w międzyczasie nie pojawią się kolejne problemy, które utrudnią oddanie 3.2 Honeycomb w ręce klientów. Mamy nadzieję, że nie.

Dzięki Radek!

Komentarze

 • agn

  Jakos mi sie nie spieszy z aktualizacja, 3.0.1 dziala calkiem sprawnie, przymulenie dopiero of kilku aplikacji odpalonych na raz, braki w zawiechach ale widzialem ze w innych urzadzonkach praca na starym andku moze by lekko stresujaca

 • salsoo

  zadziwiajace jest to, ze posiadam swoja iconie a501 dokladnie tydzien i od samego poczatku mam zainstalowanego androida 3.2. jezeli nie ma jeszcze oficjalnej aktualizacji, to przepraszam ale co ja posiadam skoro sprzet dostalem od samej centrali acera? (jestem tam pracownikiem)

  • hehe

   a jak praca na baterii? wiele urzadzen po upie do 3.2 lepiej zarzadza energia.

 • agn

  Masz chody:-D

 • laazaaa

  a jak sytuacja z odtwarzaniem divixów tudzież innych formatów w 3.2 mógłby się kolega informacją podzielić :-)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona