Toshiba szykuje kolejny tablet. Cieńszy od Thrive i z Honeycomb - Tabletowo.pl
Ważne

Toshiba szykuje kolejny tablet. Cieńszy od Thrive i z Honeycomb

Tabletowo.pl Toshiba szykuje kolejny tablet. Cieńszy od Thrive i z Honeycomb Nowości Plotki / Przecieki Toshiba

Pierwsze kroki w segmencie tabletów z Androidem firma Toshiba stawiała prezentując Folio 100, o którym nie można powiedzieć, żeby się dobrze sprzedawał – wręcz przeciwnie, była to jedna wielka pomyłka producenta. Próbując naprawić ten błąd, zdecydował się na wprowadzenie do sprzedaży (ledwie kilka miesięcy temu) modelu Thrive. Dziś okazało się, dzięki serwisowi NotebookItalia, że producent pracuje nad kolejnym tabletem. Żeby tego było mało – mamy kilka jego zdjęć.

Najnowsze urządzenie jest sporo cieńsze od poprzednika – Thrive. To spowodowało, iż w jego obudowie nie znajdziemy pełnowymiarowych portów. Na szczęście jednak producent pamiętał o tak podstawowych mini-złączach, jak slot kart microSD, wyjście mini-HDMI czy port micro-USB. Całość, jak możecie zobaczyć na pierwszej fotce, pracuje w oparciu o Androida Honeycomb (najprawdopodobniej w najnowszej wersji – 3.2).

Pozostałe parametry techniczne modelu nie są znane. Możemy się jedynie domyślać, że ta Toshiba niewiele będzie się różniła od obecnej na rynku konkurencji – co więcej, nawet od Thrive. Wiele wskazuje na to, że urządzenie zostanie wyposażone w 10,1-calowy ekran oraz dwurdzeniowy procesor Tegra 2 o taktowaniu 1GHz. W przeciwieństwie do Thrive, ten model nie będzie posiadał gumowanej obudowy, co widać na ostatnim zdjęciu.

Prezentacji tajemniczego tabletu Toshiby spodziewamy się podczas targów IFA 2011 w Berlinie.

Tabletowo.pl Toshiba szykuje kolejny tablet. Cieńszy od Thrive i z Honeycomb Nowości Plotki / Przecieki Toshiba   Tabletowo.pl Toshiba szykuje kolejny tablet. Cieńszy od Thrive i z Honeycomb Nowości Plotki / Przecieki Toshiba

źródło, zdjęcia

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona