Lenovo ThinkPad Tablet - premiera w czerwcu? - Tabletowo.pl
Ważne

Lenovo ThinkPad Tablet – premiera w czerwcu?

Tabletowo.pl Lenovo ThinkPad Tablet - premiera w czerwcu? Nowości Plotki / Przecieki

O tym, że Lenovo przygotowuje się do oficjalnej premiery dwóch tabletów z Androidem, wiemy nie od dziś. Ostatnio wspominaliśmy, że będą to dwa modele skierowane do różnych grup odbiorców. Pierwszym ma być multimedialny IdeaPad K1, drugim natomiast – ThinkPad Tablet – propozycja bardziej biznesowa. Do sieci trafiła grafika wskazująca daty rynkowego debiutu obu urządzeń.

I tak, według niej (powyżej), IdeaPad K1 będzie miał premierę pod koniec czerwca bądź w lipcu, o czym wielokrotnie informowaliśmy. Ciekawostką może być natomiast data widniejąca przy drugim z tabletówThinkPad Tablet28 czerwca. Jeśli faktycznie grafika jest świeża, to już jutro możemy się spodziewać debiutu tego modelu.

Lenovo K1 to typowy tablet z Androidem, który nie odbiega parametrami technicznymi od konkurencji obecnie dostępnej na rynku. Został wyposażony w ekran o przekątnej 10,1” o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, dwurdzeniową Tegrę 2 1GHz, HDMI oraz aparat 5 Mpix. Więcej informacji na jego temat znajdziecie tutaj. Z kolei ThinkPad Tablet ma być jego biznesową odmianą – ma posiadać podobną specyfikację z uwzględnieniem potrzeb dla klientów korporacyjnych – więcej odnośnie jego parametrów technicznych możecie przeczytać w tym wpisie.

Z niecierpliwością czekam na to, co będzie się działo w zbliżającym się tygodniu. I nie chodzi mi wcale o fakt, iż w połowie tygodnia mam urodziny i wyjeżdżam na urlop ;) (ale i tak ode mnie nie odpoczniecie :P), a o planowane premiery tabletów. 27 czerwca ma rzekomo zadebiutować HTC Puccini, a 28 – Lenovo ThinkPad Tablet. Końcówka czerwca jak zawsze będzie należała do udanych!

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona