Lenovo ThinkPad Tablet (ThinkPad Slate) z ciekawą specyfikacją - Tabletowo.pl

Lenovo ThinkPad Tablet (ThinkPad Slate) z ciekawą specyfikacją

Tabletowo.pl Lenovo ThinkPad Tablet (ThinkPad Slate) z ciekawą specyfikacją Nowości Plotki / Przecieki

Świąteczny prezent od Lenovo? Proszę bardzo. Wszystko wskazuje na to, że firma pracuje nad bardzo interesującym tabletem internetowym. Lenovo ThinkPad Tablet bądź Lenovo ThinkPad Slate (nie wiadomo jaka będzie jego ostateczna nazwa) ma zadebiutować na rynku w lipcu, a jego cena ma się zaczynać od 499 dolarów. Robi się ciekawie? To może przejdźmy do parametrów technicznych.

Tablet Lenovo będzie wyposażony w pojemnościowy ekran o przekątnej 10,1″ i rozdzielczości wynoszącej 1280 x 800 pikseli (format 16:10). Cieszyć może fakt, że będzie to jednostka wykonana w technologii IPS, znanej między innymi z iPadów czy Asusa Eee Pad Transformer. Zapewnia doskonałe kąty widzenia i oferują niezłe odwzorowanie kolorów.

ThinkPad Tablet (lub ThinkPad Slate) będzie się mógł pochwalić dwurdzeniową Tegrą 2 o taktowaniu 1GHz, baterią pracującą średnio 8 godzin na jednym ładowaniu, 16/32/64 GB pamięci wewnętrznej, którą będzie można rozszerzyć dzięki slotowi kart pamięci SD. Dopełnieniem specyfikacji będzie WiFi, 3G, USB 2.0, Micro USB, miniHDMI, kamerka oraz aparat (rozdzielczość nie jest znana), a całość będzie pracowała w oparciu o Androida 3.0 Honeycomb. Wymiary modelu ważącego 715 g, to 258,4 x 177,3 x 14 mm.

Dla osób czekających na rynkową premierę Asusa Eee Pad Transformer tablet Lenovo może być ciekawą alternatywą. Jako opcjonalne akcesorium będzie dostępny specjalne etui z fizyczną klawiaturą, zmieniające go w laptopa (ale czy my już tego nie widzieliśmy w Lenovo LePad?). Dodatkowo także będzie można do niego dokupić specjalny stylus.

Jak zauważycie oglądając poniższe screeny, niektóre z nich podpisane są „2009”. Ekipa ThisIsMyNext składająca się z byłych redaktorów Engadget sugeruje, że nie ma to znaczenia i być może jest to błąd ze strony Lenovo (przecież dwa lata temu nikt nie wiedział, że Google wyda Androida 3.0…). Co więcej, na jednym ze screenów pada liczba aplikacji w Android Market – 230 tysięcy – jest to stan z lutego 2011 roku. Tak więc raczej nie musicie się przejmować szczegółem nawiązującym do 2009 roku. Wszystko bowiem wskazuje na to, że jest to w miarę świeży projekt i faktycznie pojawi się na rynku latem bieżącego roku w cenie zaczynającej się od 499 dolarów (pewnie w wersji bez 3G i z 16GB pamięci).

Co myślicie na temat Lenovo ThinkPad Tablet (ThinkPad Slate)?

Tabletowo.pl Lenovo ThinkPad Tablet (ThinkPad Slate) z ciekawą specyfikacją Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Lenovo ThinkPad Tablet (ThinkPad Slate) z ciekawą specyfikacją Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Lenovo ThinkPad Tablet (ThinkPad Slate) z ciekawą specyfikacją Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Lenovo ThinkPad Tablet (ThinkPad Slate) z ciekawą specyfikacją Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Lenovo ThinkPad Tablet (ThinkPad Slate) z ciekawą specyfikacją Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Lenovo ThinkPad Tablet (ThinkPad Slate) z ciekawą specyfikacją Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Lenovo ThinkPad Tablet (ThinkPad Slate) z ciekawą specyfikacją Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Lenovo ThinkPad Tablet (ThinkPad Slate) z ciekawą specyfikacją Nowości Plotki / Przecieki   Tabletowo.pl Lenovo ThinkPad Tablet (ThinkPad Slate) z ciekawą specyfikacją Nowości Plotki / Przecieki

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona