HTC Puccini zadebiutuje 27 czerwca?

HTC Flyer – co przychodzi Wam na myśl, jak słyszycie nazwę tego tabletu? Mały, drogi, ale za to z ciekawym interfejsem użytkownika – Sense na starszej wersji Androida. Kwestią czasu jest zaprezentowanie przez producenta większej jego wersji o kodowej nazwie HTC Puccini. Wiele wskazuje na to, że jego premiera będzie miała miejsce już 27 czerwca.

Jeśli uważnie śledzicie Tabletowo.pl, to doskonale wiecie, że o czerwcowej prezentacji urządzenia mówiło się już od dłuższego czasu. Później jednak pojawiły się sprzeczne informacje, że jednak premiera zostanie przesunięta. Jak będzie w rzeczywistości? Okazuje się, że tajwański koncern przygotowuje się do konferencji prasowej, która będzie miała miejsce 27 czerwca w Londynie.

I choć tak naprawdę nie wiadomo co HTC ma zamiar zaprezentować, wszyscy mają nadzieję, że HTC Puccini – 10-calowego brata Flyer. Choć równie prawdopodobne są kolejne smartfony… A jeszcze inne teorie zakładają, że być może producent ogłosi nadchodzącą aktualizację Androida do wersji 3.2 dla HTC Flyer, ale to trzeba traktować z wielkim przymrużeniem oka.

Co już wiemy na temat HTC Puccini? Sprzęt ma zostać wyposażony w 10-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli (prawdopodobnie z magicznym piórkiem, jak w HTC Flyer), dwurdzeniowy procesor Snapdragon MSM8660 o częstotliwości taktowania 1,5GHz, a całość ma pracować w oparciu o Androida Honeycomb.

A teraz pozostaje nam tylko i wyłącznie cierpliwie poczekać do 27 czerwca, kiedy to okaże się co faktycznie przygotowała firma HTC na swój event.

źródło, źródło

Komentarze

 • agn

  biorac pod uwage ile kosztował flyer to obstawiam ze cena okolo 7000 zł :D:D:D

 • Ale ma szanse nie mieć problemów z odtwarzaniem wideo :-)

  • aaa

   Z taką ceną to wiesz, lepiej kupić tablet z Tegra2 + drugi tablet Archosa do odtwarzania video. ;) I jeszcze taniej wyjdzie pewnie.

 • Mico

  Trzeba przyznac ze Flyer to jakas porazka… Stary andek i cena 3tys zl… Ktos to kupuje w ogole?

  • ghostcat

   mój wspólnik kupił (jest wielkim fanem HTC), ale widać po jego minie, że tak za bardzo to zachwycony nie jest ;-)

 • Hey there my own loved one! I have to claim that this particular article rocks !, good authored accessible by using about all significant infos. I wish to observe additional discussions similar to this .

 • Great work, some rather good tips! I value you crafting this posting and the remainder of your website is great!

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona