Acer pracuje nad 7-calowym tabletem z Androidem, rozważa także MeeGo? - Tabletowo.pl

Acer pracuje nad 7-calowym tabletem z Androidem, rozważa także MeeGo?

Tabletowo.pl Acer pracuje nad 7-calowym tabletem z Androidem, rozważa także MeeGo? Nowości Plotki / Przecieki

Nie bez kozery żaden z tabletów Acera nie został wymieniony wśród urządzeń na które, według redakcji Tabletowo.pl, warto czekać w tym roku. Większość modeli (z wyjątkiem Iconii A500) tego producenta nie odniosła sukcesu z powodu słabej reklamy i małej popularności. Rynek tabletów ma to do siebie, że bezlitośnie niszczy tych, którzy nie potrafią dotrzymać kroku liderom.

Jednak Acer się nie poddaje i zamierza rozszrzyć swoje portfolio o jeszcze kilka, w tym jeden 7-calowy, tabletów z Androidem na pokładzie. Poza tym, jak donosi serwis Forbes, podjął współpracę z firmą Gateway i wypuści na rynek kilka urządzeń sygnowanych jej logo. Acer poważnie rozważa także dołączenie do LG oraz, najprawdopodobniej, Nokii i wprowadzenie potężnego tabletu z systemem MeeGo.

Acerowi nie wystarczy tytuł jednego z największych na świecie producentów netbooków i notebooków – koncern postanowił, że jemu także należy się kawałek tabletowego tortu, w związku z czym w planach ma położenie większego nacisku na reklamę i rozwój swoich już istniejących urządzeń – W500 i A500 – tabletów z 10.1-calowymi ekranami i Androidem Honeycomb. Ten drugi już w czerwcu pojawi się w amerykańskiej sieci AT&T z modułem 4G. Kiedy w Polsce?

Według naszych informacji, Iconia Tab W500 ma kosztować ok. 2000 złotych, Iconia Tab A500 – ok. 1500 złotych (z 3G – 1800 złotych), natomiast Iconia Tab A100 – ok. 1250-1290 złotych. Tablety Acera mają się pojawić w sprzedaży w naszym kraju w okolicy czerwca, więc do tego czasu ceny mogą ulec niewielkiej zmianie.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona