Ważne

Acer Iconia Tab A500 w kanadyjskiej przedsprzedaży

O Acerze Iconia Tab A500 nieco ucichło ostatnio, nie sądzicie? Jej bezgłośne wołania zagłuszone zostały przez gigantów rynku, którzy toczą ciężką walkę o tytuł króla królów.

Tymczasem tablet ten pojawił się w przedsprzedaży w kanadyjskim sklepie Future Shop, za 499$ i datą wysyłki ustaloną na 13-tego maja. Wcześniej tablet znalazł się również w amerykańskiej sieci Best Buy, ale wkrótce po tym słuch o nim zaginął. Bardzo mnie ciekawi, czy Kanadyjczycy zrobią sobie przerwę w swoim narodowym sporcie, hokeju, i rzucą się do komputerów dokonywać zakupów. A Wy?

W razie gdybyście zapomnieli czym może pochwalić się Acer Iconia Tab A500, poniżej znajdziecie garść specyfikacji.
Tablet wyposażono w 10.1-calowy pojemnościowy ekran dotykowy o rozdzielczości 1280 x 800, aparat 5 Mpx i kamerkę internetową 2 mpx, układ Nvidia Tegra 2 1Ghz, wyjście HDMI i Androida Honeycomb.

Jak ceny będą się kształtowały w Polsce? Iconia Tab W500 ma kosztować ok. 2000 złotych, Iconia Tab A500 – ok. 1500 złotych (z 3G – 1800 złotych), natomiast Iconia Tab A100 – ok. 1250-1290 złotych. Tablety Acera mają się pojawić w sprzedaży w naszym kraju w okolicy czerwca, więc do tego czasu ceny mogą ulec niewielkiej zmianie.

źródło

Komentarze

 • KISS

  napiszcie o koncepcie smartfono- tableto- netbooku (3w1): Kosmaz Compufon

  jak dla mnie rewelacja ;]]]]]]]]]

 • gig

  Bawiłem sie nim dzis w PC World, jest dostępny za 519 Euro(cena irlandzka)

 • Marsellus

  u nas najtańsza wersja to wydatek ok 1600 zł więc jak na tablet o takich mozliwościach całkiem przystepna cena

 • Hołek

  ja jestem strasznie zajarany takimi urządzeniami, na naszym rynku jest coraz więcej tak więc mamy coraz większy wybór. Na chwile obecną to właśnie Acer ma najlepszego Tableta. Model przygotowany przez Czechów dał mi do myślenia ponieważ w niedalekiej przyszłości miałem sobie kupić netbooka, jednak teraz zdecyduje się na jakiegoś tableta (i chyba będzie to Acer W500, który nie jest jeszcze dostępny na naszym rynku)

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona