Ważne

Cena HTC Flyer bez 3G to 480 funtów?

Na ostatniej konferencji HTC, na której został zaprezentowany smartfon HTC Sensation (btw. co sądzicie na jego temat?), przedstawiciele producenta zapowiedzieli datę wejścia do sprzedaży w Europie swojego pierwszego tabletu internetowego. I tak, dowiedzieliśmy się, że HTC Flyer pojawi się na półkach sklepowych na Starym Kontynencie 9 maja. Najnowsze informacje wskazują jednak na to, że w Wielkiej Brytanii data ta przesunie się o ponad tydzień – do 17 maja. Jak będzie w pozostałej części Europy – na razie nie wiadomo.

Ale nie ukrywam, że najbardziej interesuje mnie cena HTC Flyer. Od dłuższego czasu pojawia się mnóstwo spekulacji na ten temat, ale żadnych oficjalnych wieści od samego producenta wciąż nie ma. Można mieć nadzieję, że podawane teraz kwoty są zawyżane… Ale jak jest naprawdę, przekonamy się za niecały miesiąc.

Tymczasem HTC Flyer pojawił się w sprzedaży na stronie brytyjskiego PC World. Cena modelu z 3G i 32GB pamięci to 599,99 funtów (ok. 2700 złotych), natomiast bez 3G i z 16GB pamięci – 479,99 funtów (ok. 2160 złotych). Potwierdzają się więc wcześniejsze informacje, z których wynikało, że wersja z 3G będzie kosztowała 669 euro (ok. 2650 zł), a bez 3G – 499 euro (ok. 2000 zł).

Ktoś z Was czeka na premierę HTC Flyer w Polsce?

źródło

Komentarze

 • Ja-Gaar

  ja czekam. tylko na jakakolwiek premiere, rownie dobrze moge kupic w Anglii.
  Inna sprawa ze jesli Acer bedzie wczesniej, to na flyera nie bede czekał.

 • Tasma

  Jako fanboy HTC i użytkownik ich telefonów od pięciu lat powinienem powiedzieć, że czekam z niecirpliwością, ale jakoś mnie Flyer nie rusza. Czekam na pojawienie sie Transformera lub Xoom’a na rynku polskim (z naciskiem na tego pierwszego). Jeśli nie będzie możliowści zakupu w ciągu najbliższego miesiąca ustawiam sie w kolejce po IPada2.

 • Ja-Gaar

  Wlasnie sprawdzilem na Amazonie, ze Iconia jest 14 maja dostepna, a była 1 maja jeszcze niedawno!

  No po prostu zenada! Chyba jednak poczekam na Playbooka z 3G, BB przynajmniej dotrzymuje terminów.

 • To chyba najładniejsza konkurencja dla iPada. Cieszy fakt, że poza dziwadłami w stylu Transformera, są jeszcze firmy które stawiają na własny design. Wprawdzie preferuję iOSa ale mimo wszystko szkoda, że HTC poszło w ślady Samsunga i szykuje sobie porażkę cenową…

 • Czemu producenci tak często zapominają się pochwalić wyglądem interfejsu w orientacji poziomej i pionowej! Dżizas. *poirytowany*

 • Ghostcat

  Bardzo Lubie htc. Miałem Hero potem desire teraz dhd ale cena za jednordzeniowy tabletki 7″ po prostu bawi mnie do łez. Nie wiem na co liczą producenci

  • Liczą na to, że kupisz, pomimo że konkurencja oferuje lepsze, nowsze, szybsze i ciekawsze. Licza też na to że będziesz spokojnie czekał miesiąc, lub dwa albo i trzy od momentu ogłoszenia a potem bez najmniejszej oznaki poirytowania poczekasz kolejny miesiąc lub dwa opóźnienia ani raz nie rozważywszy kupna iPad’a. Czyli są naiwni. Mają kiepską strategię marketingową i absolutnie NIE WIEDZĄ czego oczekują klienci :)

   • ghostCat

    iPad był moim pierwszym tabletem ;-) potem zacząłem szukać “zamiennikow” i po wielkim rozczarowaniu archosem i galaxy tabem 7″ bardzo skutecznie zniechecilem się do tabletów z andkiem. I choć telefony uznaje tylko z tym systemem tablety nadal rozczarowują. Nie wiem co by teraz musiało wyjść, jak niesamowity sprzęt, jak niebiansko płynnie działający, do tego jeszcze musiałaby wyjść cała masa aplikacji pod honeycomb, żeby mnie przekonać do tabletu z andkiem.

    • BB Playbook by RIM ;> ?

     • Ghostcat

      No nie zły tylko po pierwsze 7″ go z marszu dyskwalifikuje po drugie ubogi w appy :-(

   • ghostCat

    Ps. Poza tym nie wiem co im strzelilo do łba żeby pakować tam (nawet podkreconego) smapdragona. To jakaś totalna pomyłka. Jeszcze to wszystko bym zrozumiał, te 7″ ten słaby procek w porównaniu z konkurencją gdyby powiedzmy kosztował nie £500-600 tylko £200 250. ale tak, to jest jakaś koszmarna kpina z klientów.

    • Gdyby producenci przestali probowac zdegradować apple i zajęli się rzetelnie pracą i rozwijaniem nowej technologii nie byłoby problemu. tablety robionę są naprędce stąd te bug’i niedopracowania i temu podobne. zresztą zapominają że sprzęt jest tak dobry i ciekawy jak ilość dostępnego oprogramowania… ehhh… czasami mam ochotę kupic ipada tylko po to żeby zrobić ‘na złość’ całej reszcie która zdaje się nie myśli…

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona