BlackBerry Playbook z dostępem do sklepu muzycznego 7digital - Tabletowo.pl

BlackBerry Playbook z dostępem do sklepu muzycznego 7digital

Tabletowo.pl BlackBerry Playbook z dostępem do sklepu muzycznego 7digital Ciekawostki Nowości

Użytkownicy tabletu BlackBerry Playbook, urządzenia o którym jest w miarę głośno na rynku, oprócz możliwości instalacji aplikacji z Androida, otrzymają jeszcze jedną ciekawą opcję – dostęp do gigantycznych zasobów serwisu 7digital już w dniu wprowadzenia tabletu do sprzedaży. Niestety, tylko w USA i Kanadzie. Obiecano jednak, że reszta świata zostanie dodana przed końcem 2011 roku.

7digital to angielski serwis oferujący 13 milionów plików MP3 w najwyższej jakości (320kbps). Posiadacze Playbooka będą więc mogli dosłownie przebierać w milionach piosenek, które znajdą w sklepie, a wyszukiwanie odpowiednich utworów ułatwi możliwość przesłuchania ich fragmentów przed zakupem oraz autorski system rekomendacji stworzony specjalnie na potrzeby 7digital.

Szczegóły dotyczące działania samego sklepu zostaną ujawnione już wkrótce, podczas właśnie rozpoczętych targów South by Southwest (SXSW).

Obejrzyjcie poniższe wideo, które prezentuje muzyczne możliwości tabletu BlackBerry Playbook:

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona