Tablet Motoroli będzie się nazywał Droid Xoom - Tabletowo.pl

Tablet Motoroli będzie się nazywał Droid Xoom

Tabletowo.pl Tablet Motoroli będzie się nazywał Droid Xoom Motorola Nowości Plotki / Przecieki

Zazwyczaj jest tak, że gdy mamy do czynienia z przeciekami na temat jakiegoś urządzenia, pierwszą informacją jaką o nim wiemy, to nazwa. Jednak w przypadku Motoroli kolejność ta nieco uległa zmianie. Najpierw poznaliśmy system operacyjny, pod kontrolą którego będzie pracować, później wygląd, a dopiero teraz nazwę modelu. Według najnowszych informacji, tablet Motoroli to Droid Xoom.

A co wiemy na temat specyfikacji Motoroli Droid Xoom? Na jej pokładzie ma się znaleźć przede wszystkim 10-calowy, dotykowy ekran o rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, akcelerometr, aparat o rozdzielczości 5 Mpix, kamerka do połączeń wideo o rozdzielczości 2 Mpix, mini USB oraz wyjście HDMI.

Sercem tabletu będzie dwurdzeniowy procesor nVidia Tegra 2 o taktowaniu 1GHz, mający do dyspozycji 512MB pamięci RAM oraz 32GB pamięci wewnętrznej, którą można będzie rozszerzyć o kilka giga (prawdopodobnie drugie 32GB), dzięki slotowi kart microSD. Całość będzie pracowała pod kontrolą Androida Honeycomb.

Oficjalna prezentacja Motoroli Droid Xoom odbędzie się podczas targów CES 2011 (6-9 stycznia).

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona