Prototyp tabletu Motoroli z Androidem Honeycomb (wideo) - Tabletowo.pl
Ważne

Prototyp tabletu Motoroli z Androidem Honeycomb (wideo)

Tabletowo.pl Prototyp tabletu Motoroli z Androidem Honeycomb (wideo) Motorola Nowości

Ostatnie dni są dla Google bardzo pracowite. Nie dość, że firma udostępniła sklep z książkami w wersjach elektronicznych, zaprezentowała drugiego smartfona – Nexus S (tym razem powstały przy współpracy z Samsungiem) oraz najnowszą wersję systemu operacyjnego Android 2.3 Gingerbread, to przygotowała coś jeszcze.

Andy Rubin na konferencji Dive Into Mobile pokazał światu prototyp pierwszego tabletu internetowego Motoroli, opartego o Androida 3.0 Honeycomb, czyli jeszcze kolejną edycję tej mobilnej platformy.

Rubin nie mówił zbyt wiele na temat samego urządzenia, jego specyfikacji i zastosowanego w nim systemu. Wiadomo jedynie, że jego sercem będzie dwurdzeniowa jednostka nVidia, natomiast platforma – Android Honeycomb – ma być zoptymalizowana do pracy z dużymi ekranami dotykowymi.

Kiedy będzie miała miejsce oficjalna prezentacja tabletu? Tego na razie chyba nie wie nikt. Jeśli tylko pojawią się jakieś informacje na ten temat lub odnośnie specyfikacji urządzenia – na pewno dam znać.

Tabletowo.pl Prototyp tabletu Motoroli z Androidem Honeycomb (wideo) Motorola Nowości

źródło, źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona