Ważne

Specyfikacja tabletu Motoroli (Everest?) z Honeycomb nieoficjalnie w sieci

Tablet Motoroli to ostatnio gorący temat – nie bez powodu. W końcu jest to pierwsze pokazane światu urządzenie pracujące pod kontrolą Androida 3.0 Honeycomb, nad którym ciągle trwają prace. W sieci pojawiła się prawdopodobna specyfikacja modelu i screen rzekomo z niego pochodzący. Jesteście ciekawi?

Według tajemniczego informatora z Tajwanu, amerykański koncern pracuje nad dwoma wersjami tabletu – 7- i 10-calową. Nie wiadomo jednak czy oba modele będą się różniły wyłącznie wielkością ekranu.

Parametry tabletu Motoroli, zwanego prawdopodobnie Everest:
– rozdzielczość ekranu: 1280 x 800 pikseli,
– dwurdzeniowy procesor nVidia Tegra 2 T20,
– aparat główny o rozdzielczości 5 Mpix,
– kamerka do połączeń wideo o rozdzielczości 2 Mpix,
– żyroskop,
– 32GB pamięci,
– slot kart microSD.

Po opublikowaniu zdjęć urządzenia przyjęliście go bardzo optymistycznie. Czy jego obraz zmienił się w Waszych oczach po przeczytaniu powyższej (oczywiście niepotwierdzonej) specyfikacji?

Tajemniczy informator, mający trzymać w rękach tablet Motoroli, zrobił mu, a następnie opublikował zdjęcie ekranu głównego. Czy tak faktycznie będzie wyglądał Honeycomb? Okaże się.

źródło

Komentarze

  • Oczekujacy…

    I tak powinien wyglądać właśnie tablet jak na tym zdjęciu , cieniutki lekki co by rączek nie męczył ..i myślę sobie ze taka nVidia Tegra 2 wystarczy .

    Przeglądanie internetu , jakiś filmik, zdjęcia ,redagowanie textu na “kolanach ” i po co więcej ?!, ….jakieś stacje dokujące ,klawiatury , gadżety i bzdety … tylko kasę wyciągają …..

    Niech oni nie idą w coraz to mocniejsze procesory bo i po co .Zaraz będzie cudowanie, wymyślanie chłodzenie itp itd a sprzęcik coraz cięższy się zrobi ..chyba ze nowe całkiem nowoczesne procesory jeszcze wprowadzą o wiele większych możliwościach.
    To ma służyć jako szybki podręczny lekki ,mobilny -“leżakowo -kolankowy” sprzęt .

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona