Ważne

Motorola Motopad pierwszym tabletem z Androidem 3.0?

Już od dłuższego czasu w sieci pojawiają się spekulacje na temat trwających prac w fabrykach Motoroli nad tabletem internetowym. Dzisiejsza informacja zdaje się potwierdzać te doniesienia. Co więcej, urządzenie to miałoby być wybrane z pośród wielu, wiec niejako wyjątkowe.

Znany wszystkim Eldar Murtazin ‘ćwierknął’ dziś na twitterze bardzo ciekawą wiadomość. Według jego źródeł (zazwyczaj bardzo rzeczowych i wiarygodnych), 7-calowy tablet Motoroli – Motopad – ma być pierwszym sprzętem tego typu, pracującym pod kontrolą systemu operacyjnego Android 3.0.

Jeśli faktycznie tak będzie, możemy mieć do czynienia z ciekawym tabletem. Niestety, na razie nie wiadomo kiedy możemy się spodziewać premiery Motoroli Motopad i czy będzie to inne urządzenie niż Stingray, który już kilkakrotnie przeciekał do sieci.

źródło

Komentarze

 • Ris

  Patrząc na poczynania Motoroli w telefonach z Androidem to zapowiada się najlepszy tablet na rynku.

  • Katarzyna Pura

   Myślę, że Motorola może nas naprawdę bardzo pozytywnie zaskoczyć. Po ostatnich poczynaniach na rynku telefonów komórkowych można mieć nadzieję na wyśmienity sprzęt w całkiem znośnej cenie. Ale czy tak będzie – mam nadzieję, że na przekonanie się o tym nie będziemy musieli zbyt długo czekać.

 • Edi

  Stingray ma 10 cali, a Motopad 7″.

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona