Motorola Motopad pierwszym tabletem z Androidem 3.0? - Tabletowo.pl

Motorola Motopad pierwszym tabletem z Androidem 3.0?

Tabletowo.pl Motorola Motopad pierwszym tabletem z Androidem 3.0? Motorola Nowości

Już od dłuższego czasu w sieci pojawiają się spekulacje na temat trwających prac w fabrykach Motoroli nad tabletem internetowym. Dzisiejsza informacja zdaje się potwierdzać te doniesienia. Co więcej, urządzenie to miałoby być wybrane z pośród wielu, wiec niejako wyjątkowe.

Znany wszystkim Eldar Murtazin ‚ćwierknął’ dziś na twitterze bardzo ciekawą wiadomość. Według jego źródeł (zazwyczaj bardzo rzeczowych i wiarygodnych), 7-calowy tablet Motoroli – Motopad – ma być pierwszym sprzętem tego typu, pracującym pod kontrolą systemu operacyjnego Android 3.0.

Jeśli faktycznie tak będzie, możemy mieć do czynienia z ciekawym tabletem. Niestety, na razie nie wiadomo kiedy możemy się spodziewać premiery Motoroli Motopad i czy będzie to inne urządzenie niż Stingray, który już kilkakrotnie przeciekał do sieci.

źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona