Tablet HTC z Androidem 3.0 na poczatku 2011 roku - Tabletowo.pl

Tablet HTC z Androidem 3.0 na poczatku 2011 roku

Tabletowo.pl Tablet HTC z Androidem 3.0 na poczatku 2011 roku Nowości Plotki / Przecieki

Po bardzo miłym zaskoczeniu Della i interesujących plotkach na temat trzech tabletów Acera pora przenieść się do tajwańskiego gracza z rynku telefonów komórkowych. Mowa oczywiście o HTC, który na początku 2011 roku planuje zaprezentować własne urządzenie, pracujące pod kontrolą Androida 3.0 Gingerbread.

Specyfikacja tabletu ma zawierać przede wszystkim aparat umożliwiający nagrywanie wideo w jakości Full HD (1080p), głośniki z systemem 5.1, a całość ma działać dzięki niezaprezentowanej jeszcze przez Google wersji Androida 3.0.

Na jego pokładzie nie powinno zabraknąć także dotykowego wyświetlacza o przekątnej minimum 7-cali, procesora o częstotliwości taktowania 1GHz, kamerki do połączeń wideo oraz slotu kart pamięci microSD. Urządzenie b?ęzie prawdopodobnie wyposażone także w interfejs użytkownika HTC Sense.

Warto więc poczekać do pierwszych miesięcy 2011 roku, kiedy to na rynku ma się pojawić tablet HTC.

*na zdjęciu HTC Evo

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona