Dell Inspiron Duo. świetna hybryda tabletu i netbooka! (wideo)

Dell Inspiron Duo

Dell potrafi pozytywnie zaskoczyć! Przekonał nas o tym podczas trwających dni Intel Developer Forum, prezentując znakomitą hybrydę tabletu i netbooka o nazwie Dell Inspiron Duo. Co prawda połączenie tych dwóch urządzeń w jedno nie są nam już obce od dłuższego czasu, jednak TAKA jest pierwsza w swoim rodzaju. I od razu szczerze przyznaję: jestem nią zachwycona!

Co prawda dokładna specyfikacja sprzętu nie jest znana, jednak już wróże mu świetlaną przyszłość. Według wstępnych informacji wiadomo, że pracuje pod kontrolą systemu Windows 7 Premium, działa dzięki dwurdzeniowemu procesorowi Intel Atom N550 i jest wyposażony w dotykowy ekran o przekątnej 10-cali.

Według nieoficjalnych informacji, Dell Inspiron Duo ma trafić do sprzedaży jeszcze przed końcem bieżącego roku. Na razie jednak konkretna data nie została ujawniona. Nie wiadomo także jakiej ceny urządzenia można się spodziewać. Myślę jednak, że tanio nie będzie…

Poniżej kilka fotek prasowych urządzenia i dwa filmiki nakręcone przez ekipę Engadget. Naprawdę warto się z nimi zapoznać.

dell-inspiron-duo

Źródło