Samsung chce sprzedać 10 milionów Galaxy Tab do Q3 2011 - Tabletowo.pl

Samsung chce sprzedać 10 milionów Galaxy Tab do Q3 2011

Tabletowo.pl Samsung chce sprzedać 10 milionów Galaxy Tab do Q3 2011 Ciekawostki Nowości Samsung

Jakiś czas temu LG Electronics poinformowało, że ich tablet z Androidem, który ma się pojawić na rynku w czwartym kwartale bieżącego roku „będzie lepszy od iPada”. Samsung nie chciał wprost mówił tego samego o swoim urządzeniu, jednakże podał oczekiwaną ilość sprzedaży Galaxy Tab.

Przedstawiciel Samsunga, Hankil Yoon, w rozmowie z Wall Street Journal przyznał, że:

firma zamierza na całym świecie sprzedaż do trzeciego kwartału 2011 roku dziesięć milionów tabletów Galaxy Tab.

Dla porównania warto przypomnieć, że Apple iPad rozszedł się w ilości 3 milionów sztuk w zaledwie trzy miesiące, co znacznie przekroczyło przewidywania analityków.

Samsung Galaxy Tab ma trafić do sprzedaży w Europie w połowie września, a w późniejszym czasie także na pozostałe kontynenty. Jego cena wciąż pozostaje wielką niewiadomą. Miejmy nadzieję, że Samsung się wreszcie obudzi i poda nam konkretną cenę swojego tabletu dostępnego w detalu (bo cena u operatorów z umową na dwa lata ma nie być wyższa niż 300 dolarów).

Źródło

Jeżeli znalazłeś literówkę w tekście, to daj nam o tym znać zaznaczając kursorem problematyczny wyraz, bądź zdanie i przyciśnij Shift + Enter lub kliknij tutaj. Możesz też zgłosić błąd pisząc na maila.

Komentarze

Logowani/Rejestracja jest chwilowo wyłączona