Samsung: będzie więcej tabletów w 2011 roku

będzie więcej tabletów

Wszyscy zainteresowani tabletem Samsunga mogą mieć powody do radości. Przedstawiciele producenta w rozmowie z dziennikarzami zapewnili, że w 2011 roku na rynku pojawi się kilka urządzeń tego typu. Co więcej – dla każdego ma być coś miłego!

Galaxy Tab może się pochwalić bardzo dobrymi parametrami technicznymi, przez co możemy się spodziewać dość wysokiej ceny (lecz ta niestety wciąż nie została ujawniona). Dj Lee, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Samsunga, wraz z JK Shin, szefem firmy, zapewnili, że w przyszłym roku swoją premierę będzie miał cały szereg tabletów internetowych Samsunga – od tanich masówek po high-endowe modele.

Przedstawiciele producenta zapewniają, że na bieżąco śledzą rynek i preferencje klientów. Wiedzą, że część ludzi interesują tablety niewymagające wydawania zbyt dużej sumy pieniędzy, a sa i tacy, którzy śpią na kasie, dla których będę stwarzane jeszcze ciekawsze odpowiedniki Galaxy Tab.

W przyszłym roku możemy się spodziewać tabletów zarówno z ekranami różnej wielkości, jak i z różnymi wersjami Androida na pokładzie.

Źródło